Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Przemek B
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2010, o 10:30

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Przemek B »

kazdy poszukuje teraz slow uznania, niektorzy pracowali ciezko na swoje +170 to teraz chca pochwal itd:) zreszta w co drugim temacie mozna progi znalezc:D ja tu zagladam tak z dwa razy dziennie i zawsze w tym akurat temacie jest po 10 i wiecej nowych stron, choc wiekszosc tu o stomatologii i medycynie pisze wiec nie bardzo w temacie jestem:d
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: biedron-ka »

Marie pisze: Dzięki za informacje, ale mnie interesuje UJ najbardziej, a ja nigdzie nie moge znaleźć tego wzoru zaświadczenia /
To zadzwoń do nich czy życzą sobie jakiś konkretny wzór zaświadczenia czy obojętnie. Jak konkretny to gdzie go można znaleźc, a jak obojętnie to ściągnij ten z katowic.
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neve »

a mozna znalesc wzor z katowic w necie szukałam i niestety na nic nie natrafilam
Marie
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2008, o 15:13

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Marie »

biedron-ka pisze: To zadzwoń do nich czy życzą sobie jakiś konkretny wzór zaświadczenia czy obojętnie. Jak konkretny to gdzie go można znaleźc, a jak obojętnie to ściągnij ten z katowic.
Dzięki d Chyba tak zrobię.
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: biedron-ka »

neve pisze:a mozna znalesc wzor z katowic w necie szukałam i niestety na nic nie natrafilam
A wchodziłeś w ogóle na stronę tego uniwersytetu?
SUMrekrutacjabadania lekarskie u góry
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neve »

biedronka dzieki, nie mam pojecia czemu to ominełam
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: biedron-ka »

spoko.
ja to już czasem dostaję oczopląsów od oglądania tych stron
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Haine »

A może ktoś mi powiedzieć ile jest czasu pomiędzy dniem ogłoszenia wyników, a momentem w którym trzeba złożyć dokumenty? Byłabym wdzięczna
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: vahti »

tydzień zazwyczaj.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Haine »

I myślicie, że w tydzień nie da rady zrobić badań? Nie zapłacę komuś za wystawienie 6 papierków (na tyle uczelni składałam papiery), bo nie stać mnie na wydanie 300zł na lekarza, wystarczy, że mało nie zbankrutowałam na opłatach rekrutacyjnych.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: vahti »

poproś o skierowanie z uczelni, i zarejestruj sie szybko bo trochę się czeka na wizytę - ja rok temu czekałem tydzień. Zawsze to zaoszczędzone 70zł na cocacolę i cukierki zamiast płacic lekarzowi za coś, co mozna miec za darmo.
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: kawa »

Haine pisze:A może ktoś mi powiedzieć ile jest czasu pomiędzy dniem ogłoszenia wyników, a momentem w którym trzeba złożyć dokumenty? Byłabym wdzięczna
i tak sie nie dostaniesz
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neopostman »

kawa pisze:
Haine pisze:A może ktoś mi powiedzieć ile jest czasu pomiędzy dniem ogłoszenia wyników, a momentem w którym trzeba złożyć dokumenty? Byłabym wdzięczna
i tak sie nie dostaniesz
True, na poznań 163 może być CIUT za mało
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości