inne mozliwosci po biologii

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Mioe
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2007, o 15:11

Re: inne mozliwosci po biologii

Post autor: Mioe »

A jakie zawody po biologii
Mariola
Posty: 31
Rejestracja: 22 sty 2007, o 19:28

Re: inne mozliwosci po biologii

Post autor: Mariola »

biochemiczka pisze:skończyłam Biologię o specjalizacji biochemia i tez mam problem ze znalezieniem pracy mimo ze miala to byc specjalizacja z przyszlością.nawet w laboratorium medycznym nie ma pracy.trzeba jeszcze skończyć analityke medyczną
Warto sprobowalc za granica, jak juz wczesniej zaznaczylam w innym watku. Jesli potrzebujesz pomocy w tym wzgledzie, to chetnie podam Ci przyklady stron gdzie mozesz szukac pracy a moze akurat tez bede wiedziala o kims kto szuka kogos do grupy.


Za granica glownie poszukuje sie postdoc-ow, ale tez po magistrze znajdziesz dobra prace. Nawet my ostatnio szukalismy kogos wyspecjalizowanego w biochemii (tyle ze po doktoracie). Jest mozliwosc pracy w firmach farmaceutycznych, w organizacjach rzadowych (glownie w USA, ale trzeba miec obywatelstwo amerykanskie, ja zamierzam sie o nie starac jak skoncze moj terazniejszy projekt). Za granica mozliwa jest tez praca w lab. medycznym bez analityki medycznej poniewaz Cie wyszkola, ja dostalam taka oferte po skonczeniu studiow magisterskich i to bez specjalizacji, jednak nie uwazalam ze byla to ciekawa praca.

Daj mi znac jak moge jakos pomoc.
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: inne mozliwosci po biologii

Post autor: Astacus »

A jakie można jeszcze specjalizacje robić z biologii? Też chciałbym biologię studiowac ale tak żeby nie uczyć potem w szkole. fajne by było robienie sprawdzianów i nauczanie, ale młodzież jest nieznośna miejscami. :P:P
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: inne mozliwosci po biologii

Post autor: margaretka91 »

A jak to ejst obecnie z pracą po biologii?
Tylko szkoła?
Można zostać przedstawicielem medycznym?
Albo pracować gdzieś w laboratorium?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości