Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
krolewna
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: krolewna »

hej ja mam 175 i startuję na Poznań mam nadzieję, że się uda
trzymam za wszystkich kciuki i szukam chętnych do zamieszkania ze mną
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

krolewna ja też mam 175 i startuję do Poznania myślisz że zechcą nas z takim wynikiem
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Kasiax »

też mam 175, idę do Poznania i wierzę, że się uda poczekajmy do 7:D
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

Kasiax a Ty liczysz że z pierwszej listy się dostaniemy/ bo ja w to wątpie ej a wiecie jak jest z badaniami w Poznaniu można już robić
Awatar użytkownika
krolewna
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: krolewna »

tak, ja mam już zrobione badania - musisz iść po skierowanie a potem do lekarza i po krzyku

wydaje mi się, że pierwszy próg to będzie 180-178
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

krolewna a długo to zajmuje bo ja nie jestem z Poznania i nie wiem ile czasu muszę sobie zarezerwować na to jakieś badania krwi też są czy tylko do lekarza podpisuje świstek i dowidzenia robiłas na poznańskiej 55A
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: hotdog1990 »

tweety11 pisze:krolewna a długo to zajmuje bo ja nie jestem z Poznania i nie wiem ile czasu muszę sobie zarezerwować na to jakieś badania krwi też są czy tylko do lekarza podpisuje świstek i dowidzenia robiłas na poznańskiej 55A

W Polsce badanie wyglada tak ze idziesz do lekarza( u mnie bez skierowania mozna) , lekarz sie pyta czy zdrowy jestes i Ci wypisuje zaswiadczenie i tyle, takie sa smutne realia polskich badan.
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

hotdog1990 no nie do końca jak pójdziesz prywatnie to tak jest ale w moim mieście niestety nie można prywatnie. porpostu nie przyjmują kandydatów na studentów prywatnie. paranoja. dzwoniłam do 5 miejsc i wszędzie nie przyjmujemy.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: hotdog1990 »

tweety11 pisze:hotdog1990 no nie do końca jak pójdziesz prywatnie to tak jest ale w moim mieście niestety nie można prywatnie. porpostu nie przyjmują kandydatów na studentów prywatnie. paranoja. dzwoniłam do 5 miejsc i wszędzie nie przyjmujemy.

Ja chodze do publicznego szpitala po takie badania:) I wszystko wyglada tak jak opisalem, faktem jest ze np. zadzwonisz w poniedzialek to lekarz moze dopiero pzyjmowac w czwartek ale caly przebieg badania jest dokladnie taki jak opisalem:)
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

aha no w Bydgoszczy kandydatów kierują jeszcze na badania krwi dlatego się pytałam i każą wypełniać ankietę która ma ok 3 stron
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

krolewna to powiesz nam jak to w Poznaniu wygląda? bo nie wiem czy musze jechać na czczo bo jak są jakieś badania krwi to pewnie tak :p
Awatar użytkownika
krolewna
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: krolewna »

tweety11 pisze:krolewna a długo to zajmuje bo ja nie jestem z Poznania i nie wiem ile czasu muszę sobie zarezerwować na to jakieś badania krwi też są czy tylko do lekarza podpisuje świstek i dowidzenia robiłas na poznańskiej 55A
tak, na poznańskiej trzeba tam stracić około godzinę, ale zależy o której przyjdziesz i pewnie teraz wszystkim się zebrało żeby tam iść to policz sobie 2 godziny.
Jeśli będziesz w Poznaniu jeden dzień to idz o 10 (tak jak otwierają biuro rekrutacji) po skierowanie a potem szybko leć na Poznańską

dokładniejsze badania krwi itp są później, jak już się dostaniesz
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: hotdog1990 »

tweety11 pisze:aha no w Bydgoszczy kandydatów kierują jeszcze na badania krwi dlatego się pytałam i każą wypełniać ankietę która ma ok 3 stron
Ale to kieruje lekarz medycyny pracy czy UM w Bydgoszczy ma takie wymagania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości