Chemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

wróżek?! ehh . doceniam waszą troskę o moją przyszłość ]

wiesz, z jednej strony byla to trudna matura w tym roku wiec moze spasc, z drugiej jak tam ktos wspominal o wysokich progach na farmacje w tym roku to rowniez prog na chemie moze wzrosnac ale serio, nie ma co sie stresowac . a przynajmniej osoby ktorych laczny wynik przekracza 140 takie jest moje zdanie, za którę nie biorę pełnej odpowiedzialnosci ^^
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

no ale tez wasi znajomi sie tak porozjezdzali? nie ma z kim nawet wyjsc na miasto, ani nic lipnie strasznie
Dziś jestem zbyt wyrąbana by myśleć o piciu i ucieszu (więc nie wiem czemu myślę?)
Wczoraj świętowałam wygraną Hiszpanii nad Niemieszkami i tak jakoś się zasiedziałam, że dziś wstać nie mogłam. Helloł to forum niby o chemii Coś mi się wydaje, że przerobimy je trochę.w sensie stuningujemy
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

150 wystarczyło w tamtym roku na pierwszą rekrutację.
W tym roku matura z biologii wypadła gorzej, przyjmują też więcej chętnych i chociaż to UJot to myślę, że podobnie jak w tamtym roku przyjmą wszystkich
Nie bez kozery chemia stała się kierunkiem zamawianym.
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

eh . UJ będzie nasz
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

Musi być, bo w takim razie nie ma mnie nigdzie, a to byłoby z deczka nie fajne
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

heh . no racja, to sie tak mówi P ale kurde, ja juz i mieszkanie w krk mam i sie ze znajomymi juz na krakow napalam, a jak sie okaze ze sie nie dostane to bedzie kiszka lekka
Ostatnio zmieniony 8 lip 2010, o 21:33 przez voytopiz, łącznie zmieniany 1 raz.
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

Musi być, bo w takim razie nie ma mnie nigdzie, a to byłoby z deczka nie fajne
mala_blondyneczka91
Posty: 54
Rejestracja: 3 lis 2009, o 13:10

Re: Chemia UJ

Post autor: mala_blondyneczka91 »

to nie jest tak do konca ze 80 punktów z ważonej to mozna sie dostac na lek albo farme. ja mam 79,3 jak juz mówilam wczesniej czyli praktycznie 80 no i myslałam o farmie, ale nie wystarczy mi nigdzie na farme
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

kurde.coś się mi komentarz rozmnożył, a raczej namnożył.
No ja właśnie też tak mam. Niby wszystko fajnie ustalone, bez problemu. Wszyscy napalali się, że progi zjadą, a jak się okazuje są jeszcze ludzie, którzy nawet z takiego bagna wyjść potrafią jak biologia 2010 szkoda, że nie ja. Cholera ani szukac mi się nie chce czy na jakichś innych jest jeszcze możliwość rekrutacji, żeby choc na chama coś robić
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

na ekonomicznej zaczyna sie rekrutacja w sierpniu, ale nie wiem czy tez nie trzeba bylo sie wczesniej rejestrowac
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

mala_blondyneczka91 pisze:to nie jest tak do konca ze 80 punktów z ważonej to mozna sie dostac na lek albo farme.
przy założeniu że pod uwagę bierzemy biologie i chemie to tak to właśnie wygląda
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

hah zobaczycie, jeszcze będą za nami śpiewac: UJot się uczy sialalalala
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

"Jeśli kandydat uzyskał wyniki z większej, niż wskazana w danej grupie, liczby przedmiotów kwalifikacyjnych, do wyliczenia sumy ważonej wybrane zostaną wyniki dla niego najkorzystniejsze."- tak patrzę, patrzę i się zastanawiam wtf?
O ile dobrze interpretuję co poeta miał na myśli to wychodzi na to, że jeśli masz lepsze wyniki np. z podstawowej matematyki niż z rozszerzonej biologii to będą brali je pod uwagę?
Już nie wiem jak się pocieszać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości