Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: bez-cukru »

alchemiku/czko kocham Cie, zawsze mi niesiesz dobrą nowinę DDDD ^^
Lusiaaa
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:33

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Lusiaaa »

może być odpis, nie ma różnicy. Co do zaświadczenia od lekarza to możesz je zawieźć od razu z dokumentami, ale nie musisz. Jeśli go nie będziesz mieć, na miejscu dostaniesz skierowanie do lekarza medycyny pracy i zaświadczenie dostarczasz później.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asia123 »

A Ci, którzy zwalniają to gdzie się zdecydowali studiować
Awatar użytkownika
milburn
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: milburn »

Lusi pisze:może być odpis, nie ma różnicy. Co do zaświadczenia od lekarza to możesz je zawieźć od razu z dokumentami, ale nie musisz. Jeśli go nie będziesz mieć, na miejscu dostaniesz skierowanie do lekarza medycyny pracy i zaświadczenie dostarczasz później.
dokumenty jadę zawieźć we wtorek, czyli wtedy też dostanę to skierowanie. Zaświadczenie od lekarza muszę dostarczyć do 13 lipca? Czy mogę później? Bo jeżeli tak trzeba to raczej nie zdąże tego załatwić (przecież 13 dostanę skierowanie )
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stan1906 »

Alchemik1990 pisze:bez-cukru, ja zawiozlam odpis z OKE i bylo w porzadku .
ja wysłałem odpis notarialny który robiłem po otrzymaniu świadectwa, chyba taki też może byc?
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

stan1906, miał swój druk, wyjątkowo zgodził się zrobić bez skierowania
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

Odpis notarialny nie wszystkie uczelnie honorują, ale akurat Łódź chyba bierze. Chciałem tu poudzielać rad zbłąkanym duszyczkom a tu już się wszystko wyjaśniło Dopowiem tylko, że mnie wzięli odpis z OKE i aneksu też dawałem odpis

Nawet z zaświadczeniem lekarza medycyny pracy też wszystko jasne Jeśli macie daleko do Łodzi to pójdźcie prywatnie i zróbcie sobie od razu żebyście nie krążyli dwa razy

Pamiętam, że w zeszłym roku jak się składało papiery do Lublina to już kandydat miał generowane elektroniczne skierowanie które można sobie było wydrukować. Wtedy jest piękne skierowanie z pieczątką, a lekarzowi zawsze coś tam można powiedzieć, wątpię żeby robił problemy!
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: m0rix »

stan1906 pisze:
Alchemik1990 pisze:bez-cukru, ja zawiozlam odpis z OKE i bylo w porzadku .
ja wysłałem odpis notarialny który robiłem po otrzymaniu świadectwa, chyba taki też może byc?
Dzwoniłem do nich w tej sprawie, bo sam chciałem wysłać notarialny, ale powiedzieli, że odpis może być tylko z OKE lub oryginał.
Lusiaaa
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:33

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Lusiaaa »

milburn pisze:
Lusi pisze:może być odpis, nie ma różnicy. Co do zaświadczenia od lekarza to możesz je zawieźć od razu z dokumentami, ale nie musisz. Jeśli go nie będziesz mieć, na miejscu dostaniesz skierowanie do lekarza medycyny pracy i zaświadczenie dostarczasz później.
dokumenty jadę zawieźć we wtorek, czyli wtedy też dostanę to skierowanie. Zaświadczenie od lekarza muszę dostarczyć do 13 lipca? Czy mogę później? Bo jeżeli tak trzeba to raczej nie zdąże tego załatwić (przecież 13 dostanę skierowanie )
Myślę, że nie powinni robić problemów jeśli później doniesiesz zaświadczenie, ja dzisiaj dostałam skierowanie i nie mówili mi do kiedy trzeba je donieść, więc szczerze mówiąc nie wiem, ale pamiętam, że w zeszłym roku jak rekrutowałam się na analitykę, przyniosłam zaświadczenie od lekarza jakoś sporo później, bo o nim zapomniałam i nic nie powiedzieli
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stan1906 »

m0rix pisze:
stan1906 pisze:
Alchemik1990 pisze:bez-cukru, ja zawiozlam odpis z OKE i bylo w porzadku .
ja wysłałem odpis notarialny który robiłem po otrzymaniu świadectwa, chyba taki też może byc?
Dzwoniłem do nich w tej sprawie, bo sam chciałem wysłać notarialny, ale powiedzieli, że odpis może być tylko z OKE lub oryginał.
nigdzie na stronie nie jest to napisane, więc niech oni się martwią. pisze oryginał odpis.
oluska_
Posty: 12
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 14:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: oluska_ »

Kochani, mam takie pytanie i błagam poradźcie mi coś. W wydruku informacji dodatkowych mam puste pole przy ANEKSIE, jednak wyniki które są wpisane są prawidłowe i są one z aneksu właśnie, myślicie że przy składaniu dokumentów będę mięć jakieś problemy, bo jak rozumiem ten wydruk również trzeba dostarczyć razem z wszystkimi dokumentami? co powinnam w takiej sytuacji zrobić? błagam o odpowiedź
siasialuke
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2010, o 21:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: siasialuke »

oluska_, tego wydruku nie trzeba im dawać. Ważne, aby mieli Twoje oceny w bazie.
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

oluska_ pisze:Kochani, mam takie pytanie i błagam poradźcie mi coś. W wydruku informacji dodatkowych mam puste pole przy ANEKSIE, jednak wyniki które są wpisane są prawidłowe i są one z aneksu właśnie, myślicie że przy składaniu dokumentów będę mięć jakieś problemy, bo jak rozumiem ten wydruk również trzeba dostarczyć razem z wszystkimi dokumentami? co powinnam w takiej sytuacji zrobić? błagam o odpowiedź
Rozmowa wokół tego tematu przewija się przez kilka ostatnich stron, ale rozumiem zdenerwowanie więc uspokajam - nie martw się, przyjmą Ci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości