LEKARSKI - zasady rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Molcia »

Myślę, że jakaś nowa zakładka powinna się pojawić na koncie IRK.

No ja musiałam niestety zapłacić za ten papierek 50 zł. A skierowanie (jakby było potrzebne) to od rodzinnego chyba trzeba wziąć.z przychodni.
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Aivillo »

Nieprawda. Mnie rodzinny odeslal z kwitkiem. Musiałam dzwonić na uczelnie i dopiero stamtąd mi przefaxowała skierowanie, bo bez tego u siebie zarejestrować się nie mogłam. Ogólnie cały dzień straciłam na to. Ponad 8 h czekania w różnych kolejkach. Dla mnie to było coś strasznego. Dobrze, że nie muszę tego robić drugi raz, tylko dzwonię do rejestracji, proszę o odpis i mam D
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Molcia »

Ano ja tylko taki druczek to z podaniem wydrukowałam z neta z konta (to zaświadczenie) i do lekarki i było załatwione Ale fakt, że lekarka znajoma.
Ramzey
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2008, o 14:40

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Ramzey »

Wiem, że mogę zostać zlinczowany za tego posta, ale może ktoś mi powiedzieć do którego lipca należy dostarczyć dokumenty na lekarski I? Wiem tylko, że przyjmują od 7 lipca.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: ar33k »

Do 13 do godz. 15.
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: vanille »

Mam takie pytanie. Poznań jest dla mnie uczelnią rezerwową". Mój numer 1 to Kraków, ale tam wyniki dopiero 12 lipca w późnych godzinach popołudniowych. Jeżeli nie będzie mnie na liście to będę miała jeden dzień (a właściwie niecały, bo do godziny 15:00) żeby zawieźć dokumenty do Poznania. Nie mam jednak zaświadczenia od lekarza med.pracy. I stąd moje pytanie: czy mogę je jeszcze zrobić w Poznaniu (wiem, że była taka możliwość)? Czy zdążę, jeśli pojadę tam z samego rana do tej godziny 15? Z góry dzięki za odpowiedź.
A swoją drogą to mogliby jednak trochę ujednolicić wywieszanie list.
Skrzydlata
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2010, o 09:44

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Skrzydlata »

Możesz zrobić badania w Poznaniu, jest szansa, że zdążysz. Lekarz medycyny pracy zleca badanie krwi. Na wyniki trzeba czekać. Ile? To zależy od laboratorium.
Na twoim miejscu załatwiłabym lekarza medycyny pracy w poniedziałek, albo zadzwoniła do niego i w poniedziałek zrobiła potrzebne badanie krwi, a potem pojechała do niego do Poznania już z wynikami.


Ja też mam pytanie. Czy osoby niezakwalifikowane z listy rankingowej muszą wieźć do Poznania dokumenty jeśli chcą uczestniczyć w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym? Byłam pewna, że nie, ale ten temat przysporzył mi wątpliwości.
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: vanille »

Ok, czyli jeśli zrobię u siebie badania krwi i tam już z nimi pojadę to dostanę od ręki ten kwitek? Pytanie do osób, które załatwiały go w Poznaniu

I swoją drogą o jakie badania krwi chodzi? Zwykłą morfologię?
Skrzydlata
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2010, o 09:44

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Skrzydlata »

Ja miałam próby wątrobowe. Powiem szczerze: lepiej zadzwonić i spytać konkretnego lekarza czy nie wymaga czegoś więcej. Zresztą znajdziesz na forum osoby, które twierdzą, że lekarz medycyny pracy spytał ich czy są zdrowi i tak wyglądało całe badanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości