medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: a_niap »

Raczej tak, w tym roku jest więcej miejsc - niby tylko o 10 ale zawsze, a w zeszłym taka liczba punktów wystarczyła.
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Zahara »

ale ja skladalam tylko do Poznania i Bdg,wiec nie mysle o innych uczelniach. a powiedzcie mi,jesli mozecie tak w skrocie i logicznie o co chodzi z tym ze do kogos dzwonia jak juz sa wyniki? czy zwalnia m-ce bo Ci ktorzy sa pod kreska maja pierwszenstwo przy zdecydowaniu sie na n-stacj.? czy kiedy wiadomo czy ma sie szanse? Bo jednak to wymaga troche grosza i watpie ze jest tak z dnia na dzien.Dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
mmmm
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2010, o 08:30

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: mmmm »

Zahara, z dnia na dzień czy z zapowiedzią- ważne, żeby zadzwonili.

Teraz zajmij się wakacjami. Jeśli jesteś pewna, że idziesz na niestacjonarne to idź do pracy, żeby potem było Ci łatwiej. Co do Twojego pytania to ja nie potrafię na nie odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Zahara »

W sumie, przyznaje racja -wazne zeby zadzwonili ale moglby mi ktos wyjasnic kto ma pierwszenstwo jesli do niego dzwonia, i w jakim celu?
a po drugie nie moge byc pewna ze ide na n-stacj. bo problem w tym ze nie wiem czy ze 151 pkt mnie przyjma. a do przcy juc chodze:)
i jeszcze jedno pytanie, czy jakbym poszla na analityke do Bdg to potem moge startowac na n-stacj. gdzie na inna uczelnie? i tam zrezygnowac? czy musze czekac do sierpnia i wczesniej nigdzie?
dzieki za pomoc
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Możesz startować na niestacjonarne tylko w wypadku gdy brałaś udział w normalnej rekrutacji.
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Zahara »

jestem 1772 i musze sie pozegnac pewnie z niestacjonarna? jak obstawiacie progi i ta lista ktora byla 6 bedzie zaaktualizowana jutro czy 13 lipca? juz sie gubie ze stresu.
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Spokojnie 151 punktów na niestacjonarne powinno wystarczyć ja mam 129 i składam do Katowic mimo, że szanse są prawie zerowe ale nie ma się co spinać najwyżej poprawisz maturę ludzie robią tak po kilka razy trzeba być wytrwałym.
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Zahara »

Dzieki za pocieszenie poprawialam w tym roku juz. a w katowicach jaki prog? niech ktos doda mi otuchy albo rozwieje moje nadzieje!prosze Was forumowicze:P do ilu spadnie na n-stacjo? i kiedy bedzie wiadomo ktora lista jest ostatecznie ostateczna?
Dzieki
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klepsydra »

rok temu w poznNIU BYLO 158, chociaz pani w biurze rekrutacji mowila w tym roku ze prog byl 146. wiiec jak wiadomo, dostaly sie osoby ktore sobie załatwiły Poznanska politykaa.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Sephora »

no, to jest wkurzające.
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: medykzab »

Zahara: Na niestacjonarnie na SUM i do Bialegostoku by Ci te 151 ptk spokojnie wystarczylo, baa nawet z 1ej listy byś się pewnie dotała. Co do Poznania to 3mam kciuki żeby Ci się udało!
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: sloneczko+ »

Jaki obstawiacie w tym roku próg na WUM na niestacjonarne?
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Zahara »

medykzab pisze:Zahara: Na niestacjonarnie na SUM i do Bialegostoku by Ci te 151 ptk spokojnie wystarczylo, baa nawet z 1ej listy byś się pewnie dotała. Co do Poznania to 3mam kciuki żeby Ci się udało!
Dziekuje, ze 3miesz za mnie kciuki do Białegostoku mam troche daleko, w sumie nawet tam nie skladalam wiec teraz rzecz sie rozgrywa miedzy P-niem a Bdg ale pewnie do Bialego tez zloze, tylko strasznie wysokie oplaty sa na tych uczelniach gdzie progi na n-stac. byly niskie . a skad u ciebie taka pewnosc?:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości