technik weterynarii - problem

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
astramus
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, o 21:22

technik weterynarii - problem

Post autor: astramus »

witam. mam taki problem szukam uczelni które prowadzą kierunki TECHNIK WETERYNARII lecz jako studia podyplomowe. Czy takie studia różnią się od technikum weterynarii na które można iść nawet bez matury ? kończę teraz zootechnikę-hodowlę zwierząt i chciałbym iść też na technika. Z samą zootechniką w lecznicy dla zwierząt raczej mnie nie przyjmą prawda ? mógłby mi ktoś to dokładnie opisać. Chodzi mi o technika na którego można iść po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego zakończenie studii wyższych.
Awatar użytkownika
Dariuss
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2010, o 10:45

Re: technik weterynarii - problem

Post autor: Dariuss »

Są studia podyplomowe płatne na UP Lublin trwające dwa semestry i nazywają się Pielęgniarstwo zwierząt". Może to nie jest ściśle technik weterynarii, jednak warto przejrzeć ofertę studiów podyplomowych. Dodam że są to studia dla osób mających tytuł magistra.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości