Pielęgniarstwo

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
olka6525
Posty: 44
Rejestracja: 19 maja 2010, o 19:55

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: olka6525 »

na P a Twoje
karol1987
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:20

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: karol1987 »

Witam serdecznie !

Chcial bym sie dowiedziec cos na temat pielegniarstwa psychiatrycznego.Oglenie to jak to bedzie trzeba zrobic isc jako pielegniarza a pozniej na studiach wybrac ta tematyke czy jak bo szukam szukam i nie moge nic znalesc prosze o pomoc o wszystko w tym temacie

Pozrowiaka
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Padre Morf »

Idziesz na studia pielęgniarskie, robisz licencjat. Potem trzeba mieć 2 lata pracy w zawodzie i możesz rozpocząć specjalizację z pielęgniarstwa psychiatrycznego.
toska28
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2010, o 13:43

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: toska28 »

Hej Ten próg 30 % na SUM jest ubiegłoroczny czy z teraz ? Jutro z I lista, mam nadzieję, że się tam znajdę
Awatar użytkownika
nalesnik18
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2010, o 15:06

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: nalesnik18 »

Witam:)

Tez składałam na ŚUM już jutro wyniki obawiam się strasznie nie wiedzcie moze ile osob przyjmuja jaki jest prog pkt mniej wiecej

i jak wam poslza biologia podstawowa/
Awatar użytkownika
weronik_19
Posty: 44
Rejestracja: 6 lis 2009, o 15:38

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: weronik_19 »

Rany - Dziewczyny ! Skąd ta panika ? Mogę wiedzieć ?
Jeśli zdałyście maturę, to powinnyście się dostać. Przynajmniej tak było rok temu i wcześniej, bo jak już pisałam - więcej miejsc niż chętnych. Nawet jeśli obetną ilość miejsc - coś tam na stronie uczelni pisało - to dostać się i tak jest duża szansa. Dlaczego ? - spójrz wyżej. Trzymam kciuki.

Wy lepiej zbierajcie siły na październik.
olka6525
Posty: 44
Rejestracja: 19 maja 2010, o 19:55

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: olka6525 »

Dostałam skierowanie na badania. Nie orientuje się może ktoś, czy to będzie tylko zwykła konsultacja, czy w to skierowanie wchodzi też morfologia itp
Na tym skierowaniu pisze tylko na co będę narażona i nic więcej.
Z góry dzięki za odp
Awatar użytkownika
ols
Posty: 39
Rejestracja: 12 lip 2010, o 17:37

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: ols »

olka6525 moje na k więc daleko) co do skierowania to z tego co wiem są to zwykłe badania bez morfologii itp. Mają ocenić czy nie ma przeciwskazań do pełnienia zawodu. Niektórzy tylko przybijają pieczątkę i koniec
karol1987
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:20

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: karol1987 »

Do Padre Morf
Podziekowal za info i za link. to teraz trzeba do nauki. i moze cos z tego wyjdzie :] ale droga jest barodzo dluga hehe najgorsze jest to ze mam 27 juz prawie emerty ale chyba wiek nie bedzie przeszkadzal pozdro
Awatar użytkownika
nalesnik18
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2010, o 15:06

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: nalesnik18 »

no oby oby tak bylo jak mowisz ze wiecej miejsc jak chętnych:)
a z tymi badaniami to jak sie nie ma tego skierowania to wystarczy wydrukowac ten druk taki i isc do jakiejs medycyny pracy tak ? no i oczywiscie wtedy bedzie to platne.

Ile mieliście z biologii podstawowej ja 48% kurcze akurat z tego mi nie poszlo. i dlatego sie martwie//
toska28
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2010, o 13:43

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: toska28 »

O dostanie się nie obawiam bo zdawałam rozszerzenie i po przeliczeniu mam 94,5 więc w stosunku do podstawy korzystnie Znalazłam gdzieś w necie, że przyjmują 200 osób. A co do badań.byłam na Ligocie na tych refundowanych. Najpierw musiałam oddać krew, a po dwóch dniach do lekarza, gdzie mnie tylko osłuchała i wypisała, że nie ma przeciwwskazań. Nie obawiaj się przy 48%, dostaniesz się Nie wydaje mi się, żeby z roku na rok stał się to nagle oblegany kierunek
nieznajomy91
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:59

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: nieznajomy91 »

hej czy w ramach tych badan u lekarza medycyny pracy jest pobieranie krwi ? jakie sa badania? czy mozna to doniesc pozniej bo jak pisala toska28 to czekala 2 dni ?
Awatar użytkownika
nalesnik18
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2010, o 15:06

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: nalesnik18 »

aha dzikei za info:) ja jeszcze skladalam do bielska-bialej bo mam blizje zobaczymy jutor sie wszystko okaze:) widzielisice ze wyniki beda o 14 a nie o 12//?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości