Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Olis
Posty: 73
Rejestracja: 10 paź 2009, o 12:55

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Olis »

A wys?a?a? zdj?cie do legitymacji? Bez tego nie wydrukujesz.
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Charlize91 »

ogólnie jak brakuje jakiej? informacji to si? nie wydrukuje, wi?c musisz wszystko dok?adnie sprawdzi?
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: uznamka18 »

mam problem ze skadrowaniem zdjecia( a mam dodane zdjecie dowodowe wymiary ok ale zarys sie nie zgadza) i z WKU wyswietla mi ze niekompletne(jestem kobieta) informacje i ze to pole obowiazkowe
Mariolka11

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mariolka11 »

Kochani!
Chcia?am Was tylko u?wiadomi? ?e dostanie si? na te studia nic nie znaczy du?o wi?ksz? sztuk? jest si? na nich utrzyma?. D Musicie sie uczyc i uczyc i jeszcze raz uczyc i nie macie ?adnego ?ycia tylko siedzicie w ksiazeczkach ))
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Zawsze mo?na i na ?atwiejszy kierunek, mie? wi?cej ?ycia, ale mniej satysfakcji i perspektyw na przysz?o. Dlatego jest tyle ch?tnych na te studia i sam zapis zakwalifikowany pozwala solidnie podbudowa? swoje Ego".
Jak to kto? kiedy? pi?knie, poetycko i lirycznie uj: matura przy sesji jest jak pierdni?cie.", chcia?bym sam si? przekona? jak to dzia?a. Opowie?ci innych o cikiej harówce daj? powody do my?lenia, ale nie zniech?caj?.
Mariolka11

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mariolka11 »

Ja nie próbuj? was zniech?ci? tylko musicie si? nastawi? na cik? prac? i uciecha z dostania si? b?dzie wam towarzyszy?a niestety tylko do pierwszych dni pa?dziernika i zostanie zast?piona rzewnymi ?zami.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Co radzisz w takim razie droga przysz?a pani doktor? Jakie? ma?e wskazówki? Mamy ju? teraz zapoznawa? si? z bochenkiem?
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Xoth »

Nie, na pewno nie teraz. Chocia? dobrze, jest przejrze? np. Skawin? na dwa, trzy dni przed pierwsz? anatomi?, ?eby mie? chocia? bardzo ogólne poj?cie, o czym b?dzie mówi? asystent na ?wiczeniach. Ale nauka z Bochenka w wakacje odpada, odpoczywajcie póki mo?ecie. Potem dopiero b?dzie p?acz i zgrzytanie pochwy", jak to mawia dr W. .
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Molcia »

No s?ysza?am, ?e do Bydzi mo?e i ?atwiej si? dosta?, ale b. ciko si? utrzyma?.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Xoth, i tak nie mia?em zamiaru ogl?da? tego wcze?niej ni? w po?owie wrze?nia, ale je?eli mia?o by mnie to uchroni? przed jakim? nieszczciem, by?em gotowy po?wi?ci? ko?cówk? sierpnia.

Po jakim czasie od pierwszych zaj b?dzie wymagana od nas jaka? wiedza? Bo nie bardzo si? orientuje jak takie ?wiczenia z anato wygl?daj?.
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mahora »

Mariolka11 pisze:uciecha z dostania si? b?dzie wam towarzyszy?a niestety tylko do pierwszych dni pa?dziernika i zostanie zast?piona rzewnymi ?zami.
Szkoda, ?e ludzie tak szybko si? wypalaj?.
Ja jestem po drugim roku, a moja rado, ?e si? dosta?am na te studia jest do teraz ogromna, tak samo jak dwa lata temu.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sephora »

Mahora a mo?esz si? odnie?c do tych opinii powy?ej? Czy rzeczywi?cie tyle osób odpada? ile mniej wi?cej?
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mahora »

Mihhu,

na pierwszych zaj?ciach jest raczej lajt, ale na ka?de kolejne trzeba si? pochwali? jak wiedz?. Zreszt? na katedrze i w internecie wisi rozpiska i wiadomo, czego si? uczy? na kolejne zaj?cia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości