Kandydaci na lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: stan1906 »

ja sie chcialem zalogowac to jakiś blad mi wyskakuje
Awatar użytkownika
bloomka
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:04

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: bloomka »

mi tez sie na poczatku pojawial blad ale w koncu sie udalo. faktycznie narazie nie ma tam nic ciekawego, jedyne co mozemy teraz zrobic to uzupelnic dane o dochodach jezeli chcemy skladac wniosek o akademik albo stypendium socjalne
Awatar użytkownika
uwaman
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2010, o 09:23

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: uwaman »

Wie ktoś może do kiedy nalezy dokonać wpłaty za indeks i legitymacje?
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: stan1906 »

bloomka pisze:mi tez sie na poczatku pojawial blad ale w koncu sie udalo. faktycznie narazie nie ma tam nic ciekawego, jedyne co mozemy teraz zrobic to uzupelnic dane o dochodach jezeli chcemy skladac wniosek o akademik albo stypendium socjalne
a ja dalej nie moge tam się zalogować
moze jutro sie uda
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: stan1906 »

uwaman a nie jest podane na tej kartce?
ja cholera w tytule podalem opłata z indeks i legitymację"
mam nadzieje że znajdą ta kase
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: vanille »

Hej, mam pytanie. Kiedy trzeba wpłacić pieniądze na indeks i legitymację? Na tej kartce jest napisane, że termin: 21.07. Ale nie wiem, czy to jest termin OD którego można wpłacać czy DO którego można wpłacać.

Sorry, nie zauważyłam, że już ktoś o to zapytał. Co nie zmienia faktu, że nikt nie odpowiedział
tetradotoksyna
Posty: 32
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:46

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: tetradotoksyna »

Wydaje mi się, że 21. to ostateczny termin

jak myślicie - co zobią, jak zgłosi się więcej niż 240 osób ?
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: Mandarynka »

vanille pisze:Hej, mam pytanie. Kiedy trzeba wpłacić pieniądze na indeks i legitymację? Na tej kartce jest napisane, że termin: 21.07. Ale nie wiem, czy to jest termin OD którego można wpłacać czy DO którego można wpłacać.

Sorry, nie zauważyłam, że już ktoś o to zapytał. Co nie zmienia faktu, że nikt nie odpowiedział
kazdy ma indywidualny termin. np ja do 22.07
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: michaldance »

nie ma opcji nie zgłosi sie wiecej a nawet mniej, zobaczycie, jedna jeszcze lista będzie
O-shit
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2010, o 16:08

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: O-shit »

Witajcie!
Dokonałam już wpisu na studia, ale zaniepokoiłam się tą ankietą językową szczerze, nie wczytałam się w nią zbyt dokładnie, ale jesteście pewni, że nie trzeba było tam zaznaczyc poziomu, w jakim zdawało się język a potem podac wynik? Wszystkie okoliczności na to wskazywały, przynajmniej dla mnie
ale jak już mówiłam, mogę się mylic
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: vanille »

O-shit pisze:Witajcie!
Dokonałam już wpisu na studia, ale zaniepokoiłam się tą ankietą językową szczerze, nie wczytałam się w nią zbyt dokładnie, ale jesteście pewni, że nie trzeba było tam zaznaczyc poziomu, w jakim zdawało się język a potem podac wynik? Wszystkie okoliczności na to wskazywały, przynajmniej dla mnie
ale jak już mówiłam, mogę się mylic
Ja też się nie wczytywałam. ale mi się wydaje, że tam trzeba było podać grupę do jakiej chce się uczęszczać. Ale to mi się tylko WYDAJE
Awatar użytkownika
Morelia_viridis
Posty: 39
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 16:28

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: Morelia_viridis »

Pytałam pani w dziekanacie u której składałam dokumenty, czy wybór grupy rozszerzonej bądź podstawowej ma związek z tym na jakim poziomie zdawałam maturę z ang. i ona odpowiedziała, że nie. Po prostu trzeba było wybrać na jakim poziomie chcemy się uczyć języka, zależnie jak wolimy / czujemy się na siłach.
Marie
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2008, o 15:13

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: Marie »

Może mi ktoś napisać jak to jest z ta opłata za indeks i legitke? Czy każdy ma indywidualny numer konta czy to jest wspólne? Bo ja jestem ofiara i wszystko zostawiłam u chłopaka i bede po to za tydzień dopiero. Czyli to teraz trzeba zrobic najlepiej? Moze mi ktos napisac dane do przelewu, albo najlepiej zeskanowac swoja kartke(mam nadzieje ze to konto jest wspólne).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości