Biologia na UW, UKSW, czy SGGW?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
carmen1422
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2010, o 18:40

Biologia na UW, UKSW, czy SGGW?

Post autor: carmen1422 »

Proszę o radę. Chciałabym studiować biologię w Warszawie, ale nie wiem dokładnie gdzie. Którą z wyżej wymienionych uczelni ocenilibyście jako najbardziej godną zainteresowania, jeśli interesuje mnie przede wszystkim biologia człowieka? No i jak oceniacie szanse na zdobycie pracy przez absolwentów tych uczelni?
Awatar użytkownika
jucha91
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, o 13:16

Re: Biologia na UW, UKSW, czy SGGW?

Post autor: jucha91 »

UW to obecnie najlepsza uczelnia wyższa w Polsce, więc jeżeli masz szansę się na nią dostać, to ją wybierz

A z pracą bywa różnie niestety
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Biologia na UW, UKSW, czy SGGW?

Post autor: Sephora »

UW lub w drugiej kolejności SGGW, UKSW bym sobie na Twoim miejscu darowała, z różnych względów
Dodo4
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2009, o 08:02

Re: Biologia na UW, UKSW, czy SGGW?

Post autor: Dodo4 »

Nie wiem z jakich względów polecasz darowanie sobie UKSW, ja w każdym bądź razie studiuje tam biologie skończyłam 2 rok. I mogę powiedzieć ,że co prawda Biologia jest na UKSW dopiero od 2 lat ale właśnie tu będziemy mieli specjalizacje z Biologi człowieka otwieraną.
Osobiście wcale nie narzekam, jedynym mankamentem jest to że ten kierunek jest tu nowy. Plusem jest, że większość kadry pochodzi z państwowej akademii nauk.(PAN)
Nie ukrywam jednak, że puki co UW i SGGW mogą być lepsze.z drugiej strony to też jest kwestą czasu i rozpoznawalności uczelni. Powodzenia w wyborze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości