Kameleon - hodowla

Wszystko gadach, tych żyjących na wolności i w naszych terrariach.
KAMELEONY
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:53

Re: Kameleon - hodowla

Post autor: KAMELEONY »

Wcale nie jest prawdą że Kameleony są trudne w hodowli.Ja mam 2-parkę Kameleonów Jemeńskich i nie byłem żadnym doświadczonym hodowcą Kameleonów ani też żadnych innych jaszczórek.Nigdy nie miałem żadnych gadów.Teraz mam parkę Kameleonów Jemeńskich i mam zamiar za tydzień powiekszyć moją hodowlę o następną parkę kameleonów lecz tym razem będą to Panther Kameleony.
Pozdrawiam przyszłych hodowców Kameleonów
zaneta5547
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2010, o 20:11

Re: Kameleon - hodowla

Post autor: zaneta5547 »

poison pisze:Witam
jestem nowa na forum i od kilku dni posiadam kameleonka chcialabym sie dowiedziec czy rosliny sa konieczne w terrarium ? i jakie owoce mozna mu podawac ?
mam nadzieje ze ktos mi odpowie.dziekuje i pozdrawiam

1-rośliny. Kameleony bardzo lubią bazylie a przynajmniej mój tylko ją podlewaj bo jest sucha jak stoi pod lampką grzewczą.
2-owoce.Ja np. daje mojemu banany i je lubi ale rożnie to jest inne lubią jabłka inne mandarynki więc trudno mi napisać.Pamiętaj też ,że kameleony muszą mieć urozmaiconą dietę.

również pozdrawiam.
KAMELEONY
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:53

Re: Kameleon - hodowla

Post autor: KAMELEONY »

Czesc,

Prawdziwe rosliny nie sa potrzebne dla kameleonow a jesli juz chcesz takie miec to zobacz liste z nietoxycznymi roslinami dla kameleonów na google.Jesli chodzi o owoce to zalezy jakiego kameleona posiadasz.Pozdrawiam Marcin.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość