Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: martynka89 »

Ktoś inny może wie?

PRÓG NA FARMACJE BYDGOSZCZ
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eNIKaTe »

Bydgoszcz nie więcej niż 163 bo ktoś sie dostał z taka punktacją. Ale to nie znaczy, że taki jest
Awatar użytkownika
Przemek B
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2010, o 10:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Przemek B »

ja juz stracilem nadzieje. chcialem do Gdanska na farmacje, prog 163 ja mam 160, nade mna prawie 30 osob i tyle samo jest osob co takze maja 160. dlatego jutro jade zawiesc na weterynarie papiery do olsztyna
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eNIKaTe »

Przemku naprawde masz bardzo duże szanse na farmacje. musisz tylko troszkę poczekać. Ja mówię, że 160 starczy w tym roku wszędzie poza Krakowem)
Awatar użytkownika
Przemek B
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2010, o 10:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Przemek B »

heh, dzieki:) no ja jestem czlowiekiem malej wiary, mam o tyle dobrze, ze jak sie znajde na weterynarii to znow az tak zle nie bedzie:)
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eNIKaTe »

Ja na Twoim miejscu bym była spokojna Mam 5 punktów mniej i wierzę w to że sie dostane na ŚUM trzeba tylko poczekać
multiwitamina
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2009, o 20:36

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: multiwitamina »

ja nie jestem taką optymistką, mam 162 a składałam tylko do Gda, no i obecnie jest 163, w tym 30 osób nowych pod kreską na , jeśli się nie mylę 21 tylko miejsc do 115 jakich mają przyjąć, więcm żeby kolejny próg był, musiałoby zrezygnować co najmniej 10 osób. Zatem szczerze mówiąc, patrząc na prawdopodobieństwo, są małe szanse, że spanie do 162. Teraz każdy chwyta się tego co mu zostało, mi jedynie pozostało czekać na listę 26 lipca, mam nadzieję, ze moje imieniny przyniosą mi szczęście:D
Awatar użytkownika
Przemek B
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2010, o 10:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Przemek B »

no to postaram sie zmienic nastawienie i nie tylko w siebie, ale i w Ciebie zaczne wierzyc:)
multiwitamina
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2009, o 20:36

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: multiwitamina »

dzięki,podobno wiara czyni cuda, więc jak mi się uda będę Twoją dłużniczką
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eNIKaTe »

Zobaczcie na progi z zeszłego roku i odejmijcie różnice pomiedzy pierwszymi progami w tym roku i rok temu. wyjdą wam progi poniżej 160 Ja wiem, że to stres (ja też się stresuje) ale popatrzcie jak leci lekarski. Drugie listy na większości uczelni to ok 170 to wszystko się ruszy jeszcze w dół
Awatar użytkownika
Przemek B
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2010, o 10:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Przemek B »

Twoj optymizm jest zarazliwy:P
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eNIKaTe »

I o to chodzi Jak zobaczyłam wyniki z matury to pomyślałam: Pewnie zabraknie mi 2 punktów żeby mnie w ostatniej liście przyjęli, ale widzac jak zmalały progi to widze spore szanse a 160 na pewno bedzie
plazmid
Posty: 243
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:45

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: plazmid »

kurcze.tak piszecie ,że niby 158 ostani próg ja mam 156 i to nawet nie wystarczy na śum ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości