analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: analityka medyczna

Post autor: 270285 »

Biochemister pisze: Jaki miałaś przedmiot związany z zawodem na II roku?
Ja miałam na 2 roku mikroby a od pierwszego roku było cos takiego jak praktyczna nauka zawodu. I jeszcze była patomorfa i parazyty - przedmioty powiedzmy troche zawodowe.
Padre Morf pisze:etykę zawodu ?

Jest na I roku.
fallada pisze:Ale przeciez ile Ci jeszcze potem zostaje?
Tego nikt nie wiem.
Awatar użytkownika
fallada
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2009, o 11:40

Re: analityka medyczna

Post autor: fallada »

270285 pisze:
fallada pisze:Ale przeciez ile Ci jeszcze potem zostaje?
Tego nikt nie wiem.

No masz racje, ale gdyby caly czas o tym myslec, to nie ma sensu w ogole skladac na studia, no bo po co sie meczyc. Lepiej pojsc spac i przespać całe życie )
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: analityka medyczna

Post autor: Asia90 »

"ale czy progi spadną do 142 w poznaniu to nie wiem. myślicie,że da radę?"

"a ja cały czas dołuje się moimi 142 punktami i tym,ze w poznaniu raczej nie mam szans nie wiem czy te progi tak spadną, w tamtym roku był 145."

"w poznaniu tylko 50. ponad 400 chętnych a ja 142 punkty"

"ja mam 142 i martwię się o moja analitykę w poznaniu"

"Ambrozja tylko,że próg w Poznaniu po drugiej liście to 156, nie wiem czy spadnie do 142"

"myślicie,że jak spadnie próg na analitykę? da rade ze 142 punktami?"

"jak masz 148 to dasz rade ja mam tylko 142 myslisz,ze mam szanse na poznan?"

"tracę nadzieję z moimi 142 punktami na poznań

"eMKa myślisz,że dam radę ze 142 punktami?"

"czemu progi w łodzi i katowicach takie nieskie a w poznaniu 156 po drugiej liście na analityke. mam 142 i niestety wątpie,że się tam dostane cóż poprawa matury."

"ja startuje na poznan i obawiam sie ze z moimi 142 punktami bedzie kiepsko."

"kurcze mam nadzieję,że sporo osób zrezygnuje i dam radę z tymi 142 punktami."

"myślicie,że z 142 punktami da rade na analityke medyczna w poznaniu? po drugiej liście próg to aż 156"

"myślicie,że ze 142 punktami da rade na analityke
medyczna?"

"Czytałam to forum i postanowiłam sie zalogować. myslicie,że ze 142 punktami da rade na analityke medyczna do Poznania?"

To czy sie dostaniesz drogi Szyy nie zależy od tego ile razy nas o to zapytasz, bo gdyby tak było to dostał bys sie koło 30 razy

Spokojnie, wiem ze sie stresujesz, ale czekaj na listy rankingowe i oby Ci sie udało z tymi 142 punktami.
Powodzenia!
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: analityka medyczna

Post autor: OUI »

mam ochotę wcisnąć klawisz LUBIE TO!
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Biochejter »

270285 pisze: Ja miałam na 2 roku mikroby a od pierwszego roku było cos takiego jak praktyczna nauka zawodu. I jeszcze była patomorfa i parazyty - przedmioty powiedzmy troche zawodowe.
Ty miałaś - co to ma do rzeczy? Wnioskuję że byłaś na licencjacie, bo na magisterskich jest całkiem inny rozkład. Mikrobów na pewno nie miała na II roku, tak samo patomorfy. Dlatego pytam jakie miała przedmioty zawodowe jak tak zdecydowanie się wypowiada ]
Padre Morf pisze:obsługy pypety automatycznej na ten pszikład ]
Tak mi się właśnie wydaje ]
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: analityka medyczna

Post autor: imagiine »

U mnie na drugim roku są i mikroby i patomorfa i diagnostyka parazytologiczna + praktyczna od pierwszego roku - a jestem na magisterskich.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Biochejter »

imagiine pisze:U mnie na drugim roku są i mikroby i patomorfa i diagnostyka parazytologiczna + praktyczna od pierwszego roku - a jestem na magisterskich.
Na II roku jednolitych magisterskich rozumiem? A na której uczelni? Z tych uczelni co znam to jest zupełnie ujednolicony program (wg standardów ministerstwa). Ale być może są uczelnie nie respektujące zaleceń?
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

W bydgoszczy wszystko macie jakos tak dziwnie z tym planem zajec jak np diagnostyka izotopowa na 2 roku gdzie normalnie jest na 5 ale to tylko moje spostrzenie.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Biochejter »

Acha, no tak Bydgoszcz, mogłem się domyśleć

Ale i tak pytanie do taekwondo: jakie miała przedmioty kierunkowe, poza parazytologią na przykład?
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: analityka medyczna

Post autor: imagiine »

Nawet nie wiedziałam, że mamy jakiś udziwniony plan w porównaniu z innymi uczelniami?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: analityka medyczna

Post autor: zagubiona90 »

Na ŚUM na 3 semestrze jest patomorfa i diagnostyka parazytolgiczna więc z tym planem to chyba różnie
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: analityka medyczna

Post autor: 270285 »

Biochemister pisze:Ty miałaś - co to ma do rzeczy?
To ma do rzeczy, że skoro w Byd tak mamy, to taekwondo też mogła mieć, nie? Albo mówiąc inaczej, skoro Ty nie miałeś, to jeszcze nie znaczy, że inni też nie mają. Swoją droge to jakie wy macie przedmioty przez pierwsze 2 lata?
Biochemister pisze:Wnioskuję że byłaś na licencjacie
Źle wnioskujesz.
imagiine pisze:Nawet nie wiedziałam, że mamy jakiś udziwniony plan w porównaniu z innymi uczelniami?
Tam udziwniony, jest w porządku i tej wersji się trzymajmy
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Biochejter »

270285 pisze:
Biochemister pisze:Ty miałaś - co to ma do rzeczy?
To ma do rzeczy, że skoro w Byd tak mamy, to taekwondo też mogła mieć, nie? Albo mówiąc inaczej, skoro Ty nie miałeś, to jeszcze nie znaczy, że inni też nie mają.
Czyli nic nie ma do rzeczy, bo jak widać każdy ma co innego ] dlatego pytam co ona już miała, w dodatku że sama teoria. bo dziwię się że dziewczynie nie podoba się kierunek i w wieku 20 (ew.20-kilku) lat boi się zmienić. bez sensu zupełnie.
270285 pisze:Swoją droge to jakie wy macie przedmioty przez pierwsze 2 lata?
Obecnie jest program zgodny z wytycznymi ministerstwa. Czyli I rok:
Anatomia
Biofizyka
Biologia i genetyka
Chemia analityczna
Chemia fizyczna
Chemia ogólna i nieorganiczna
Chemia organiczna
Kwalifikowana pierwsza pomoc
Historia medycyny i farmacji
Statystyka
Język obcy
Wychowanie fizyczne

II rok:
Analiza instrumentalna
Biochemia
Biologia molekularna
Fizjologia
Higiena i epidemiologia
Histologia
Immunologia
Psychologia
Socjologia medycyny
Technologia informacyjna
Prawo medyczne
Język obcy

Wszystkie przedmioty poza immunami i biolmol to 2 grupy treści: ogólne i podstawowe ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości