Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
magilla7
Posty: 22
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 17:51

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: magilla7 »

heh. równe 39 min pociągiem

ale i tak wolę sobie znależć jakieś mieszkanie w Olsztynie, bo wiadomo, że zajęcia mogą się przedłużyć. a z połączeniami do Ostródy bywa różnie
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Lordrigar »

Jez.jak wstalem o 2:30, wyjechalem o 4 to wlasnie wrocilem /. jeszcze te kolejki do zlozenia papierow. Babka przy komputerku zdziwiona: Pan ze szczecina az przyjechal?:D

No ale z glowy, wszystko zlozone.
Awatar użytkownika
magilla7
Posty: 22
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 17:51

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: magilla7 »

heh. ja miałam pociąg o 08:18, potem chwila w kolejce i już jestem! studentką.

a zwiedzaliście Wydział Medycyny Weterynaryjnej? P Ja nie mogłam jak zobaczyłam naprzeciwko dziekanatu postwisko dla krów Pltlol2
Awatar użytkownika
Chester
Posty: 28
Rejestracja: 3 lip 2010, o 14:46

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Chester »

Wczoraj dowiozłem papiery 10h pociagiem, 3 przesiadki i jeszcze kawalek pksem, potem spowrotem to samo. Ale było warto! Ludzie wybieracie akademik
Kawazmlekiem

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Kawazmlekiem »

magilla7 pisze:a zwiedzaliście Wydział Medycyny Weterynaryjnej?
Nie przeraźcie się tylko Z zewnątrz i częściowo w środku wydział jest paskudny, wczesna komuna. Za to większość sal zajęciowych i sale wykładowe są już odremontowane, w bardzo dobrym standardzie. Dzisiaj przejeżdżając widziałam rusztowania, wiec i z zewnątrz zaczynają coś ruszać. Jak zaczynałam rok temu studia rektor mówił, że jeszcze dwa lata i powinno być wszystko w najwyższym standardzie, czyli mają jeszcze rok


Jeśli ktoś będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy teraz czy już na miejscu, wyciągam rękę, jeśli umiem, to pomogę, pamiętam jak sama byłam zagubiona na początku. Mam też 30 gb materiałów na komputerze, jak już będziecie w Olsztynie zgłaszajcie się z płytami, nagram Wam (oczywiście za darmo), na pewno się przyda.
Materiego
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2009, o 10:27

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Materiego »

Z zewnątrz fajne bunkry, w środku nie byłem. Obok dopieszczonego humana wygląda to nawet fajnie
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Lordrigar »

Kawciu ja sie zglosze pod koniec wrzesnia .

a co do akademika to ja juz sie zapisalem , tylko zadnego potwierdzenia zlozenia podania nie dostalem :S
osgiliath
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2007, o 19:08

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: osgiliath »

przepraszam że w tym temacie, ale mam ważne pytanie, czy dokumenty można składać już w dniu ogłoszenia listy i czy można tego dokonywać również w sobotę?
z góry wielkie dzięki za odp
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: uznamka18 »

na tej stronie sa terminy 23-28 lipca wiec wychodzi w dniu ogloszenia, a czy w sobote to zadzwonic moze trzeba
Koziolek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:13

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: Koziolek »

pijonteczka veciarze !
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: jaro_O »

Gratuluję pierwszorocznym i od razu mam komunikat jestem studentem 2 roku wety w Olsztynie i wraz z koleżanką z 2 roku i z waszą przyszłą koleżanką ktorą obecnie sie dostała na rok 1 szukamy czwartej osoby do mieszkania. Ogłoszenie kieruję do chłopaków bo to ma byc pokój dwuosobowy i ta osoba będzie go dzieliła ze mną d Mieszkania jeszcze nie mamy, szukamy tylko czwartej osoby zeby całe wynająć na ulicy Iwaszkiewicza 15 min pieszo do wety, koło lidla itp. info na gg 447830
rozaczek
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2010, o 18:51

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: rozaczek »

wie ktos moze z którego miejsca w rankingu dostala sie w tamtym roku ostatnia osoba do olsztyna?
Awatar użytkownika
martita232
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2008, o 13:56

Re: Weterynaria Olsztyn 2010 Przyjęci

Post autor: martita232 »

Hej ja też zgłaszam się do tego grona P dzisiaj już sa przyjęci na studia, mam takie pytanko co z podaniem na akademik?/ bo mi babka w dziekanacie mówiła ze 5 sierp do domu dostanę. . to w koncu już trzeba to złożyć czy jak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości