Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Lady_Maga
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 06:42

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Lady_Maga »

reniaa007 pisze:hohoD ale fajnie:) to z kim się spotkam 10go września?

Ze mną
gosiaczek00lca
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2008, o 14:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: gosiaczek00lca »

Zwalniam Wrocław dostałam się na lek
agatouch
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, o 15:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: agatouch »

gosiaczek00lca oby więcej takich osób jak ty a wtedy bedzie duze prawdopodobienstwo ze sie dostane ]
gosiaczek00lca
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2008, o 14:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: gosiaczek00lca »

Dokumenty zabieram w poniedziałek, więc zdążę przed kolejną listą na farmie

Oj pewnie więcej osób zrezygnuje jeszcze nie ma list w Katowicach i Bydgoszczy, gdzie progi będą w granicach 164-167 Także trzeba wierzyć, że się uda
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: uznamka18 »

jaki obstawiacie prog koncowy ? 158 moze?d
Awatar użytkownika
Lady_Maga
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 06:42

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Lady_Maga »

Ja myślę, że 160
Misiael
Posty: 92
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:43

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Misiael »

Też bardzo chętnie nabędę jakieś materiały na pierwszy rok to jakby coś to pisac hehe
Patka_90
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2009, o 14:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Patka_90 »

ja chętnie się pozbędę wszystkiego co pozwala przetrwać na pierwszym roku czyt. książki, wykłady, ksera, notatki, opracowania itp.

[at].fm pisać jak cos
klaczek211
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2010, o 00:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: klaczek211 »

Mam pytanie.Na próg składają sie matury z biologi i chemii i jeszcze coś innego? proszę o odpowiedz?
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Nie, nic więcej nie ma. Tylko suma wyników z chemii i biologii na poziomie rozszerzonym (wyjątkiem jest od tego roku Warszawa, która liczy do tego matmę podstawową).
TTX
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2010, o 13:29

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: TTX »

Mam pytanie dotyczące zakwaterowania w akademikach. Wystarczy przesłać pismo na adres podany na stronie AM i czekać na odpowiedź?. Jaki jest ich ogólny stan, odległość od uczeni itp?. Pytam w celu zasięgnięcia subiektywnych ocen
Awatar użytkownika
blackkitten
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: blackkitten »

uznamka18 - ja myślę, że będzie 158, bo będzie na pewno jeszcze jedna lista w tym miesiącu na koniec, więc skoro w ciągu 3 dni zrezygnowały 24 osoby, to w ciągu 4 zrezygnuje coś koło tego albo i więcej - to będzie z 1 punkt w dół(wg moich obliczeń:P). A do tego jeszcze wznawiana jest rekrutacja po tym szanownym urlopie AM, a w ciągu miesiąca to na pewno jeszcze wykruszy się dużo osób. Życzę Tobie i sobie tych 158!:D
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

TTX, ja w tamtym roku zanosiłem podanie do siedziby DSS (przy akademikach), ale myślę, że można również wysłać podanie drogą pocztową (dla pewności zadzwoń i się spytaj). Wyniki przydziału dla I roku powinny być początkiem września później można pytać się, czy są miejsca wolne lub znaleźć osobę, która zrezygnuje ze swojego miejsca.

Ja ze swojego miejsca zrezygnowałem na rzecz koleżanki, która nie dostała miejsca w akademiku (musiałem napisać pisemną rezygnację i przesłać ją faksem). Ale bywałem w akademiku i wg mnie stan pokoi, w których miałem okazję przebywać, był całkiem niezły. Uważam, że jest za mało miejsca jak na trzy osoby, ale ludzie jakoś sobie radzą (dwójkę można dostać tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. z rodzeństwem). No i łazienki są ogólne i niektórym to przeszkadza. Z drugiej strony wszyscy moi znajomi z akademika bardzo chwalą sobie atmosferę i zostali w nim na II rok.

Jeżeli chodzi o odległość - dla farmacji nie jest źle. Na pierwszym roku część zajęć (anatomia, fizjologia, biologia, jakieś fakultety, wf) jest w budynkach obok akademików, więc ma się bardzo blisko. Na kliniki można przejść się pieszo (5-10 minut), ale farmacja ma tam niewiele zajęć. Natomiast do rynku (większość przedmiotów) jest dobre połączenie tramwajowe (9, 12, 17) - przystanek oddalony od akademika o 3 minuty spacerkiem. Więc pod tym względem opłaca się.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości