Kandydaci na lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
weroonika7
Posty: 18
Rejestracja: 3 cze 2010, o 22:39

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: weroonika7 »

DANE DO WPŁATY ZA INDEKS I LEG!

W tytule wpłaty wpisałam tylko: opłata za indeks i legitymację studencką

Nie wpisałam tego śmiesznego numerku, który jest na tej drugiej kartce, którą dostaliśmy. Myślicie, że będzie w porządku?
Awatar użytkownika
botten
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:28

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: botten »

Cześć, macie może jakieś informacje co do tego w jaki sposób będziemy zapisywani do grup zajęciowych?

Wg alfabetu, czy może wg punktów. Jak myślicie czy niestacjonarni będą osobno w grupach?

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, może ktoś będzie wiedział dokładnie.
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: aureliano »

weroonika7 pisze:DANE DO WPŁATY ZA INDEKS I LEG!

W tytule wpłaty wpisałam tylko: opłata za indeks i legitymację studencką

Nie wpisałam tego śmiesznego numerku, który jest na tej drugiej kartce, którą dostaliśmy. Myślicie, że będzie w porządku?

Cóż, powinno się je wpisać skoro nam je podano, niemniej na kartce z informacjami, którą dostaliśmy przy składaniu dokumentów, stoi napisane, że należy okazać dowód wpłaty przy odbiorze legitymacji - zatem brak numerków to nie powinien być większy problem.

Co do grup to z tego co mi wiadomo to stacjonarni są razem z niestacjonarnymi, zaś grupy tworzone są całkowicie losowo (poza grupą zwolnionych z łaciny).
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: stan1906 »

weroonika7 pisze:DANE DO WPŁATY ZA INDEKS I LEG!

W tytule wpłaty wpisałam tylko: opłata za indeks i legitymację studencką

Nie wpisałam tego śmiesznego numerku, który jest na tej drugiej kartce, którą dostaliśmy. Myślicie, że będzie w porządku?
zrobiłem identycznie. ale powinno byc ok



niestacjonarni są osobna grupą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 8 gości