współlokatorzy do mieszkania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

współlokatorzy do mieszkania

Post autor: kasioolek2123 »

pozwoliłam sobie założyć nowy wątek dla poszukiwaczy mieszkania w Krakowie, bo widze, ze duzo nas jest piszcie swoje oferty
delan0ue
Posty: 151
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 16:39

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: delan0ue »

bardzo dobry pomysł ja tez sie zgłaszam. jeszcze ze 2 osoby i bedziemy miec ekipę do mieszkania
Awatar użytkownika
uwaman
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2010, o 09:23

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: uwaman »

W środę jadę oglądać mieszkanie i prawdopodobnie będzie wolny pokój dla dwóch studentek
Wciąż zainteresowane?
Szczegóły wkrótce
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: kasioolek2123 »

jak bedą szczegoly to zobaczymy czy jestesmy zainteresowane
Awatar użytkownika
uwaman
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2010, o 09:23

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: uwaman »

Miejsce dla dziewczyny wolne w mieszkaniu na ulicy Józefa. Koszt to około 560zł ze wszystkimi opłatami (ogrzewanie centralne już wliczone). Pilne!
JoannaG18
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2010, o 18:55

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: JoannaG18 »

Cześć Jestem na I roku i szukam 1 lub 2 dziewczyn do wspólnego szukania mieszkania. Zależy mi na 2-pokojowym (1 dziewczyna) lub 3-pokojowym mieszkaniu (w przypadku 3 dziewczyn), gdzie każda z nas będzie miała swój własny pokój. Jestem w kontakcie z agencją nieruchomości i jeszcze w tym tyg. będę miała propozycje takich mieszkań) Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt Mój numer tel.: 694 277 194 lub gg: 9191192.
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: aureliano »

i znowu dyskryminacja płciowa P nikt nie chce mieszkać z chłopakami?
kukigi
Posty: 22
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 21:53

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: kukigi »

Trzy studentki medycyny szukają miłej i sympatycznej współlokatorki (też z lekarskiego) do pokoju dwuosobowego.

Mieszkanie na ulicy Halczyna (blisko, i dojazd jest świetny, bezpośredni tramwaj do centrum). Koszt całkowity (razem z wszystkimi opłatami i ogrzewaniem) to 450zł.
Dwa dwuosobowe pokoje są naprawdę przestronne, do tego w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, spory taras i balkon. Spokojna okolica. I właścicielka też bardzo miła:P

Mój numer telefonu to 660 216 635. Jeśli zdarzy się, że nie będę mogła odebrać, to próbujcie do skutku, albo napiszcie chociaż smsa, żebym mogła oddzwonić:)

Bardzo chciałybyśmy, aby nowa współlokatorka była miła i bezkonfliktowa, aby stworzyć naprawdę fajną atmosferę w naszym medycznym mieszkanku:P
delan0ue
Posty: 151
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 16:39

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: delan0ue »

Hej dwoje pierwszorocznych (chłopak i dzewczyna) poszukuje współlokatora/współlokatorkę do mieszkania (do pokoju 2-osobowego). Znajduje sie ono bardzo blisko uczelni (pare minut na pieszo). Cena ze wszystkimi opłatami to 470 zł. Jesli jest ktos zainteresowany i chce wiecej szegółów to podaje nr tel. 661247880. UWAGA to ogłoszenie jest bardzo pilne!
michal126
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, o 16:05

Re: współlokatorzy do mieszkania

Post autor: michal126 »

Szukam współlokatora do dzielenia pokoju dwuosobowego w mieszkaniu na Bandurskiego( 10 min do ulicy kopernika), cicha uliczka blisko ronda mogilskiego, pokój trzyosobowy( w jednym pokoju student medycyny 6 rok, w drugim ja tzn student pierwszego roku stomatologii) duży przedsionek, kuchnia i łazienka z prysznicem. cena 1500 (czynsz, media i opłata dla właściciela)
dla zainteresowanych moje gg:
4712830
-mogę wysłać zdjęcia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości