UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Post autor: persil1991 »

Mam pytanie do studentów wydziału biologii i chemii na poznańskim UAMie. Otóż czy słyszeliście coś na temat otwartych wykładów dla uczniów szkół średnich? Odbywają się co miesiąc, a fragmenty pokazywane są w TV WTK. Niestety, nie udało mi się dobrnąć do jakiś szczegółów (nic nie znalazłem też na stronie uczelni).
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Post autor: badger »

oj chyba nie szukałeś dobrze) centralnie na pierwszej stronie wydziału są informacje do ściągnięcia
oprócz wymienionych wykładów są też warsztaty ale z tego co wiem ilość miejsc jest ograniczona, polecam wykład i warsztaty 30 kwietnia o ssakach (będę brał udział w warsztatach)
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Post autor: persil1991 »

I to są te pokazywane w TV WTK? Ostatnio był facet na Wydziale Biologii co opowiadał o budowie komórki (przyrównał cytoszkielet do architektury, mówią otropizmie układu krwionośnego węży itp.). Ale na chemii też było super - kobieta i facet robili doświadczenia: ryczącego misia, bawili się kolorkami (buteleczka z żółtym roztworem i niebieskim).
badger pisze:będę brał udział w warsztatach
Co robicie na warsztatach? Bo po takiej autoreklamie, to wstyd nie przyjść

A co do miejsc - czy można się na to zgłosić tak poza szkołą? Czy tylko w grę wchodzą szkoły, a więc wejście z nauczycielem?

PS. Nie wiedziałem, że wydziały mają swoją stronę
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Post autor: badger »

persil1991 pisze:I to są te pokazywane w TV WTK?
nie wiem, nie oglądam tv
persil1991 pisze:Co robicie na warsztatach?
tajemnica ale będzie ciekawie
persil1991 pisze:A co do miejsc - czy można się na to zgłosić tak poza szkołą? Czy tylko w grę wchodzą szkoły, a więc wejście z nauczycielem?
z tego co wiem to tylko zorganizowane grupy z uwagi na ograniczoną ilość miejsc ale myślę że nikt nie będzie liczył wchodzących
anonim92
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:35

Re: UAM Poznań - wydział Biologii i Chemii

Post autor: anonim92 »

czy na chemii stosowanej na uam-ie sa do wyboru jakies specjalizacje?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości