Farmacja -Sosnowiec 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
tusivana
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010, o 17:36

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: tusivana »

hej a jest ktos moze kto szuka mieszkania?:P chetnie sie dolacze:D
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Wanilia90 »

tusivana, -ja szukam, będziesz teraz na 1 roku farmy rozumiem?Jak ktoś ma problem ze znalezieniem jakiegoś lokum,to odzywajcie się, w kupie siła Można coś razem poszukać.
Awatar użytkownika
Jutka188
Posty: 34
Rejestracja: 9 sie 2008, o 09:18

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Jutka188 »

ajj warunek z chemii jest dla mnie wybitnie niekorzystny zazwyczaj brali wszystkich z tą samą ilością punktów
tusivana
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010, o 17:36

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: tusivana »

tak dokladnie z 1 roku:) w sosnowcu bylam raz w zyciu:P i nikt niestety tam sie ze mna nie wybiera wiec tez nikogo nie znam:P i popieram trzeba sobie pomagac:D takze jak cos to ja chetnie z kims podzialam w sprawie mieszkania:D
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Wanilia90 »

tusivana, -słuchaj, ja też byłam raz w życiu, na dodatek jestem z drugiego końca Polski, więc sprawa jest delikatnie mówiąc skomplikowana Jak byś była zdecydowana coś ze mną ewentualnie poszukać, to napisz na priv,żeby offa nie robić
nańka
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: nańka »

Mam pytanie do tych, którzy już złożyli dokumenty. Wpłacić za indeks i legitymacje trzeba wcześniej, żeby mieć dowód wpłaty ze sobą?
tusivana
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010, o 17:36

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: tusivana »

mozesz zrobic wplate w banku i przyniesc im tylko kopie badz wplacic u nich tam w kasie na miejscu. osobiscie polecam to 1
abcd efgh
Posty: 7
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:52

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: abcd efgh »

czy ktos potrafi mi powiedziec jak wyglada sprawa z mieszkaniemw akademiku ile to kosztuje i gdzie on sie znajduje.
nańka
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: nańka »

Ja się dołączam do pytania, i czy jest jakaś strona internetowa o akademikach na ŚUM?
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: eNIKaTe »

Pewnie, że sie dostanę a co! zaskoczyli mnie z tym 167 i warunkiem tymbardziej, że pierwsza osoba z 167 jest na 165 pozycji a miejsc jest niby 160. W sumie mogli juz wziąśc wszystkich z 167, przecież to sie na pewno wykruszy te 30 osób wiecej Nie rozumiem ich, ale na szczescie zrozumienie ich nie bedzie mi potrzebne na studiach. Mam nadzieje, ze nie bedzie listy za tydzień. No chyba, ze mają zamiar mnie przyjąć, miałabym super prezent na urodziny, ale to mało realne. Nie wiecie moze jak było z listami wrzesniowymi w tamtym roku? były juz od poczatku wrzesnia? Bo wyjezdzam na tydzien i bym musiała notariusza załatwiac.
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: eNIKaTe »

na&#x144ka pisze:Ja się dołączam do pytania, i czy jest jakaś strona internetowa o akademikach na ŚUM?
jest oczywiście ale o akademikach w Kato. o tych w Sosnowcu za wiele nie znajdziesz. Pare stron wczesniej ktoś kto tam mieszka pisał jak one wyglądaja. cena jest na stronie ŚUM o ile pamietam to za 3 osobowy pokój 320 a za 2 os. 350 zł. Cena bardzo nieadekwatna do wyposazenia.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: zagubiona90 »

Ewentualne kolejne listy rankingowe na kierunki prowadzone na Wydziale farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej zostaną ogłoszone 06.09.2010r.



Na okres od 09 sierpnia do 31 sierpnia br.rekrutacja na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej i działalność biura rekrutacji zostaje zawieszona.

To nie brzmi zbyt optymistycznie
plazmid
Posty: 243
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:45

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: plazmid »

ja tam dzwoniłam 3 dni temu , facet mi powiedział ,że w sierpniu zadnych list nie ma , a we wrześniu jak będzie potrzeba to zrobią jeszcze jakieś. Może kto wie jak to wygląda z rekrutacją w siepniu u innych miast ? są one czy nie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości