Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kresy
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:50

Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Post autor: Kresy »

Proponuję, żeby osoby studiujące już na UJ kierunki medyczne (mam na myśli lek, stom, dietetykę, analitykę.itd) pomogły pierwszakom odnaleźć się w kwestii potrzebnych książek, skryptów, płyt, tzn- co warto kupić, a co sobie odpuścić. Wiem, że ten temat był już poruszany na forum, ale posty są rozsiane i myślę, że po prostu wygodniej byłoby pisać o tym w jednym miejscu.
Może ktoś będzie chętny sprzedać materiały których już sam nie potrzebuje.
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Post autor: kasioolek2123 »

kupię podręczniki na pierwszy rok stomatologii. najlepiej zeby byl caly komplet, zebym nie musiala nic dokupowac lub niewiele. Bardzo mile widziane zeszyty, notatki, kserówki itd czyli wszystko co potrzebne do zaliczenia egzaminow.
Gdy kupie komplet tych podrecznikow to bede musiala mimo to czesto korzystac z biblioteki? Jak z ksiazka do angielskiego- jest podzial na podstawowy, rozszerzony? Czy sa jakies ksiazki, ktore sie uzywa wiecej niz przez jeden rok?
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Post autor: kasioolek2123 »

a jest wogole gdzies jakis oficjalny wykaz podrecznikow i wszystkich potrzebnych materialow na 1 rok?
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Post autor: aureliano »

Nie istnieje nic takiego jak wykaz podręczników (takie luksusy skończyły się po liceum). Na USOSie chyba można gdzieś wygrzebać zalecane podręczniki do konkretnych przedmiotów (nie trzeba ich oczywiście mieć obowiązkowo), zaś temat potrzebnych materiałów na 1 rok był już wielokrotnie omawiany.
Othar
Posty: 22
Rejestracja: 6 lip 2010, o 15:10

Re: Materiały na uczelnie Kup/Sprzedaj

Post autor: Othar »

Mam do sprzedania pomoc z osteologii, zainteresowanych zapraszam na prv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości