1 rok pielegniarstwa a pózniej atak na stome

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
sebarek
Posty: 25
Rejestracja: 13 lip 2009, o 10:22

1 rok pielegniarstwa a pózniej atak na stome

Post autor: sebarek »

Witam. chciałem dostać sie na stomatologie ale oczywiście brakło punktów co teraz robic dostałem sie na pielegniarstwo na UJ co o tym mylsicie zeby rok postudiować to, pózniej poprawiac mature i startować na stome. Robił juz tak ktoś. Dałbym rade bo słyszałem ze pielegniarstwo cięzkie jest?. pomóżcie.pls
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: 1 rok pielegniarstwa a pózniej atak na stome

Post autor: ciocia »

No ja bym poszła na to pielęgniarstwo, bo nie jestem zwolenniczką siedzenia w domu. W końcu nigdy nie ma się 100% pewności, że za rok da się radę dostać na wymarzone studia, więc zawsze lepiej jest mieć gdzie wracać .
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: 1 rok pielegniarstwa a pózniej atak na stome

Post autor: boski »

Prawda jest też to, że z moich znajomych Ci co siedzieli w domu mieli wiecej czasu i bardziej poprawili wyniki z matury.

Z drugiej strony na pielęgniarstwie bd miał sporo elementów które potem pojawią się na stomie(min podstawy z anato i fizjo). Później byłoby Ci łatwiej.

Część os szła na studia a np w marcu kwietniu odpuszczali i do maja cieli matury, żeby o egzaminach myśleć po maturach Niegłupio.
powodzenia!
fiona
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2010, o 14:37

Re: 1 rok pielegniarstwa a pózniej atak na stome

Post autor: fiona »

Szczerze to radzę iść na pielęgniarstwo. Owszem łatwo nie jest, ale moja siostra tak robiła i za rok poszła na stomę. Po pierwszym roku stomy są praktyki pielęgniarskie, które również są na pielęgniarstwie, więc je przepisują i nie musisz chodzić 2 razy. To samo tyczy się paru innych przedmiotów. Powodzenia!

_
CM UJ-lekarsko-dentystyczny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości