Jakie zrobic badania?(fotki)

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
pawelecek
Posty: 14
Rejestracja: 1 sie 2010, o 23:15

Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: pawelecek »

martwi mnie moj wyglad mam 18 lat 185cm wzrostu waga 82 kg.
jakie badania zrobic bo cos napewno nie jest w porzadku u mnie,do tego mam ginekomastie/lipomastie.
od pasa w dol nadwaga i tak jakby kobiecy tluszcz a od pasa w gore zero miesnia praktycznie
Załączniki
tyl
tyl
przod
przod
bok
bok
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: Tau »

Zacytuję tu pewien slogan: Po pierwsze zwiększ masę", czyli zacznij ćwiczyć- za jakiś miesiąc półtora pojawią się mięśnie kryjąc wszystkie defekty.
Jeśli wstydzisz się siłowni to ćwicz w domu (na brzuch A6W) do tego kup/zrób hantle i ćwicz bicepsya co dalej znajdziesz w internecie i po problemie
pawelecek
Posty: 14
Rejestracja: 1 sie 2010, o 23:15

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: pawelecek »

cwiczylem 4 miesiace i żadnych efektów nie bylo [[[
Kerad

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: Kerad »

Budowanie masy mięśniowej to długotrwały proces wymagający odpowiedniego planu oraz diety. Więc 4 miesiące to może być mało, chociaż minimalne efekty powinny się pokazać.
pawelecek
Posty: 14
Rejestracja: 1 sie 2010, o 23:15

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: pawelecek »

diete tez mialem.
dobra pominiemy watek silki co z medycznego punktu widzenia?
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: PeReS »

Ile czasu spedzasz dziennie przed komputerem albo siedzac na lawce w ogrodzie/przed blokiem gdziekolwiek?
Cwiczenie na silowni to nic przyjemnego, chyba ze masz cos z masochosty. Jesli nie bedziesz mial podejscia w stylu boli znaczy ze rosnie to machanie hantelkiem nic nie da.
Jak dla mnie wygladasz normalnie wrecz leniwie. Sport na swiezym powietrzu, troche biegania i powinno byc ok. Jesli lekarz mowi Ci, ze nic nie ma to najprawdopodobniej ma racje.
Internet nie jest najlepszym miejscem na diagnozowanie. Znalazles jakies madre nazwy i teraz bedziesz wyszukiwal na sile objawow u siebie. Zdaje sie, ze jest sporo badan psychologicznych potwierdzajacyc, ze jak ludzie czytaja opis jakiejs choroby i wydaje im sie ze moga to miec to nagle widza te objawy u siebie.
pawelecek
Posty: 14
Rejestracja: 1 sie 2010, o 23:15

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: pawelecek »

a z punktu medycznego jak to wyglada?
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: PeReS »

niedorozwoj jader?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: Medycyna Lwów »

jaasne.
Jeżeli nie masz żadnych innych objawów poza opisanymi to jest to normalne podczas dojrzewania. Wtedy również u mężczyzn przejściowo wzrasta poziom estrogenów (odpowiedzialnych za podane objawy), ale estrogeny są właśnie niezbędnym prekursorem syntezy testosteronu właśnie. Objawy powinny ustąpić same jak skończy się burza hormonalna". A co do Twojej wagi to na oko mieścisz się w normie dla BMI, ale faktycznie warto pomyśleć o jakimś wysiłku fizycznym (rower, bieganie, jakiś sport itp.) dla lepszego samopoczucia, skoro to problem dla Ciebie.
pawelecek
Posty: 14
Rejestracja: 1 sie 2010, o 23:15

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: pawelecek »

mam rowerek i schudlem ~10kg
ale przestalem bo boje sie z od pasa w gore zostanie sam szkielet
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jakie zrobic badania?(fotki)

Post autor: Medycyna Lwów »

rowerek to nie jest najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Potrzeb tu wysiłku dynamicznego ogólnorozwojowego - takie jak bieganie, piłka nożna, siatkówka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości