farmacja-rekrutacja 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
_patrycja_
Posty: 30
Rejestracja: 5 sie 2010, o 17:30

farmacja-rekrutacja 2010

Post autor: _patrycja_ »

Orientuje sie ktos moze jaki byl prog w tym roku na studia stacjonarne badz niestacjoarne? Czy osoby z niestacjonarnych maja zajecia wraz z dziennymi? Mam rowniez pare pytan dnosnie samych studiow: czy przedmioty sa juz sprecyzowane i ograniczone do tego co sie powinno na farmacji robic czy w-f ,matma obowizuja rowniez?i przez ile semstrow?jak wyglada sprzet ?atmosfera na zajeciach?:P wykladowcy i ludzie? czy jestescie zadowoleni z wyboru)

Wiem, ze byly juz podbne watki poruszane ale zalezy mi na swiezych informacjach.Za rok mam zamiar wybrac ten kierunek i zastanawiam sie jeszcze nad uczelniami:) Miasto fajne i blisko domu ale chcialabym wiedziec cos wiecej o samej Akademii.
Z gory dzieki)
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: farmacja-rekrutacja 2010

Post autor: .kuba. »

Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są w dziale Farmacja - AM Wrocław", a to jest dział dla kierunku lekarskiego. I zaręczam, że odpowiedzi są świeże, bo sam je tam niedawno zamieszczałem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości