podanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mumin
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 10:44

podanie

Post autor: mumin »

witam
istnieje mozliwosc ze nie dostane sie na studia z tej ostatniej listy 6.08
z moimi pkt. ale slyszalem ze mozna napisac jakies odwolanie/podanie o checi dalszego uczestnictwa w rekrutacji w raze gdyby sie zwolnilo miejsce. moze ktos wie jak takie podanie ma wygladac i do kiedy trzeba je dostarczyc
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: podanie

Post autor: jankes_medyk »

podanie trzeba dostarczyc zaraz po tym jak ukaze sie ta lista 6.08, musisz napisac albo mejla do biura albo zadzwonic i sie dowiedziec jak ma ono dokladnie wygladac, wiem, ze motywem przewodnim jest po prostu danie do zrozumienia,ze wyraza sie chcec uczestnictwa w dalszej rekrutacji.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: podanie

Post autor: Molcia »

Dobrze, że o tym piszesz, może mi się to przydać. Chyba, że zostawię w pizdu UMP i wybiorę się do Białegostoku
Smoła
Posty: 127
Rejestracja: 8 cze 2009, o 13:22

Re: podanie

Post autor: Smoła »

Czy ktoś wie jak to jest z tymi odwołaniami? Ja dzwoniłem do wydziałowego biura rekrutacji to musi być ono skierowane do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej i musi być załączona decyzja o nieprzyjęciu a tam, co ja napiszę to sam muszę wiedzieć
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: podanie

Post autor: pyra »

Molcia, zostaw UMP w pizdu, ja Ci dobrze radzę
nie no ale co do tych odwołań, to ja też się dowiadywałam i trzeba je wysyłać dopiero po otrzymaniu decyzji o nieprzyjęciu, do Uczelnianej Komisji Rekrut. na ul. Fredry (albo dostarczyć osobiście). jeśli chodzi o treść, sama się zastanawiałam. ale myślę, że jakieś farmazony wystarczą, i że podobno oni i tak tego nie czytają, a najważniejsze by leżało u nich na biurku
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: podanie

Post autor: Molcia »

No niestety zdecydowałam się na UMP Ale życzę wam powodzenia w rekrutacji.
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: podanie

Post autor: pyra »

Molcia, ale Ty na stomę czy lekarski? a piszesz też odwołanie czy jesteś już przyjęta?
Awatar użytkownika
krolewna
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:42

Re: podanie

Post autor: krolewna »

ej gdzie jest ta najnowsza lista na lekarski w poznaniu?
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: podanie

Post autor: Molcia »

Na stomę, na stomę idę na UMP. Już dzisiaj dzwonili i już jestem w limicie
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: podanie

Post autor: pyra »

oo, no to gratuluję tym bardziej że ja staram się o lekarski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości