Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Greg Haus
Posty: 71
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:45

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Greg Haus »

angielskie nazwy mało różnia się od tych łacińskich więc taki atlas się z pewnoscia przyda
rzanz
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2009, o 01:18

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: rzanz »

ja mam polskiego nettera i polska jest tylko okładka, reszta łacina i powiem jedno: JAK ZDASZ EGZAMIN I KOLOSY BEZ ALTASU TO JESTES GENIUSZEM. patrz: atlas bardzo sie przydaje. BTw. Netter o niebo lepszy od Soboty.
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: stokrotka100 »

Ja bym powiedziała że i Netter i Sobotta mają swoje dobre i złe strony:) Jedne rzeczy są lepiej zrobione w jednym atlasie inne w drugim.
Ale fakt że na wykładach większość slajdów mają z Nettera:)
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

Mam multimedialnego Sobottę i Nettera- niestety własnie z angielskim opisem, a nie jak pisze rzanz, łacińskim (wiem, że to podobne słownictwo, ale jednak nie to samo). Podpowiadam, że można takie zdobyć na chomikuj.pl
rzanz
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2009, o 01:18

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: rzanz »

Nie martwcie się:D Lolo puszcza tez swoje slajdy - po niemiecku^^.

a lepiej zainwestowac w atlas materiely, nie cyfrowy. Niekotrzy asystenci wymagaja noszenia swoich na zajecia.

zreszta inaczej sie nawet czlowiekowi uczy z ksiazki niz z komputera
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: stokrotka100 »

ja też miałam atlas w wersji elektronicznej ale nie są wygodne w użytku i prawie nigdy z nich nie korzystałam. Natomiast z mojego papierowego sobotty bardzo czesto. No i w bochenku są dobre rysunki bo jest zaznaczone akurat to co opisują wiec sie przydaje:)

Rzanz - to ty nie wiesz, że ten rok był ostatnim rokiem Lola jako szefa zakładu?:P Przekazuje pałeczkę dalej i teraz przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce. Ponoć ktoś z zewnątrz
Awatar użytkownika
micbad
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2010, o 12:02

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: micbad »

Jaki według Was jest najlepszy atlas anatomii? Pisząc najlepszy mam na myśli atlas, z którego będzie można najlepiej się nauczyć na koła i egzamin z anatomii na PAMie. Sobotta, Netter czy Prometeusz?
meke
Posty: 24
Rejestracja: 4 cze 2010, o 19:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: meke »

Wie moze ktos czy bochenkow i krechy jest duzo w bibliotece i czy mozna je latwo dostac bo nie wiem czy mam inwestowac te 500 zl czy moze lepiej wstac 1 pazdziernika wczesnie rano i zajmowac kolejke do biblioteki Ksiazki zamawia sie przez internet?
kubekgeetez
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 15:56

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: kubekgeetez »

o Kreske i Bochenki spokojnie nie musicie się martwić na prawde, jest tego tyle że wystarczyD tylko musicie się sprężyć i iśc od razu na początku bo jak pojdziecie w polowie pazdziernika to wiadomo ze nic nie bedzie=] ale mówie po swoim przykladzie, nie kupujcie Bochenków na siłę wszystko da się wypożyczyć, choć Kreche radziłbym mieć swoją=]

co do atlasu, ja miałem Nettera i nie narzekam, wielu asystentów robi przezrocza z Niego aczkolwiek ma on swoje plusy i minusy
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: skun »

kubekgeetez pisze: choć Kreche radziłbym mieć swoją=]
dlaczego?
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: stokrotka100 »

no bo czesto sie z niego korzysta chociaż zależy od asystenta. Od nas wymagali Bochenka a kreska tylko do powtórek i w razie różnic.
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Chanomile »

Ogólnie jak popatrzyłam na listę książek to wyszło ich ok 30
Czy może ktoś ze starszych mógłby doradzić w co warto zainwestować i co powinniśmy mieć swojego? Poza wspomnianym krechą :p Co np z histologią, biochemią.
Trzeba się powoli zabierać za książki.
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Chanomile »

I jeszcze mi się coś przypomniało - czy ktoś mógłby mi coś więcej powiedzieć na temat dzielnicy jaką są Pomorzany? Chyba Greg pisał, że nie jest tam zbyt ładnie, a mnie interesuje co ciekawego jest w pobliżu. Czy jest chociaż jakiś supermarket dobry?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 58 gości