medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

Gretchen czyli myślisz, ze np z Twoim 135 a z moim 137 mamy kiepskie szanse?
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Myślicie, że z 129pkt mam jakieś szanse
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Są 2 listy ale próg na oba wydziały jest taki sam więc na pewno będą przerzucać ludzi
Gretchen
Posty: 33
Rejestracja: 27 lip 2010, o 17:37

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Gretchen »

a chgw juz sie nienastawiam bo jak potem bedzie rozczarowanie, moim zdaniem 80 (a tyle osob jest przedemna ) wg mnie nie zrezygnuje
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Próg musi spaść to jest nie możliwe żeby był większy niż w tamtym roku skoro pierwszy jest o 12 pkt mniejszy i jest więcej miejsc. Ludzi rozejdą się po innych uczelniach i na pewno spadnie.
Wie ktoś może kiedy następna lista?
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

kruko ja mysle tak jak ty, ze napewno bedzie nizszy niz w zeszlym skoro 1 lista tak duzo sie roznila od tej z zeszlego roku. ja nie wiem kiedy bedzie ale mysle ze 30 sierpnia tak jak stacjonarnenie wiem tak mi sie wydaje. pozno by to bylo//
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: omykowa »

Pisze się w dziekanacie zobowiązanie do dostarczenia zaświadczenia o nieprzyjęciu na studia stacjonarne. Ja składałam m.in. do nich, ale żadnej decyzji pocztą jeszcze nie dostałam, więc jak przyjdzie to doniosę. Może
Awatar użytkownika
kamo102
Posty: 46
Rejestracja: 15 lip 2010, o 17:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kamo102 »

No ja też to zobowiązanie pisałem. Pani z rekrutacji powiedziała, że najpierw przyjdzie odmowa ze stacjonarnych, a po tym, że przyjęli na niestacjonarne. Odmowę trzeba im dowieść. Mam info dla tych co czekają na kolejne listy. Dzwoniłem do dziekanatu kolejna 30 sierpnia dopiero. Ja jak próg na stome spadnie do 150 przenoszę się tam i zwalniam lek
Gretchen
Posty: 33
Rejestracja: 27 lip 2010, o 17:37

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Gretchen »

wg mnie wazna jest ilosc osob a nie próg. rok temu było mniej o 100 osob
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Arnold »

Owszem liczba kandydatów jest ważna, ale liczba miejsc też jest ważna. Gratulacje dla tych co się dostali .
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: bez-cukru »

don_balon pisze:Ciekawe czy uczelnia pobiera opłatę 22 tysiączki od osób, które muszą coś powtarzać, czy promocyjnie - np. 4000 za histologię.

Kudłata, nie bądź cienasem, chodź na Golgotę. To prawdziwy czelendż! Dla cieniasów jest Lublin!
slyszalam, ze placi sie normalnie za studia, czyli np jesli to 1 semestr histo to 11 tys + iles tam za ten przedmiot xp
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

myślicie, ze jak przede mna jest 67 osób to mam jakies szanse:( bo 67 to duzo chyba
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Spokojnie trzeba czekać dzisiaj swoją listę ogłosił Gdańsk próg 155 jeszcze została Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Poznań wszystko się wyklaruje we wrześniu przede mną 62 osoby w Zabrzu, a jednak się nie załamuje i mam cichą nadzieje, że się dostane z ostatniej listy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości