medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

no ale to jest tak ze ja moge jezeli np w zabrzu sie zwolni a ja bede miala akurat tyle pkt to mnie z katowic tam przeniosa tak?
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

chodzi mi o to ze ja mam 137 i jezeli z tym wynikiem dostalabym sie do zabrza a do katowic nie to mnie tam zakfalifikuja czy nie?
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Progi na obu będą takie same z tego co zrozumiałem wiec jeżeli składałaś do Katowic to będziesz w Kato bo raczej będą przerzucać z Zabrza do Kato gdzie jest więcej miejsc.
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

a moze warto byloby tam zadzwonic np i zapytac ile osob nie dostarczyl dokumentow i sie bedzie wiedzialo juz mniej wiecej ile sie wyzej tego 30 do gory przesunie. czy nie udzielaja takich info:P
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Nie ma pojęcia czy udzielają ale nawet jak ktoś dostarczył dokumenty to nie znaczy, że zostanie bo np jeżeli przyjmą go gdzie indziej to po prostu zabierze dokumenty i zwolni się miejsce więc trzeba czekać innego wyjścia nie ma, rozumiem że jest stres bo mam tak drugi rok ale tego się nie przeskoczy
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

to czekanie jest straszne. ja sie dziisaj dostalam na farmacje platna do gdanska i nie wiem co mam robic:( bo boje sie ze jak tam kasy nie wplace(trzeba odrazu wplacac) to ze pozniej nie bede nigdzieboje sie ze sie na lekarski nie dostane ale z drugiej strony czemu mialby byc wyzszy prog niz w zeszlym roku ten koncowy?
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Myślę ze spadnie próg a poza tym nawet jak wpłacisz kasę to chyba do października możesz jeszcze zrezygnować i zabrać pieniądze, musisz przeczytać w umowie. Myślę, że jeżeli chcesz na lek to po co ci ta farmacja sam gdy się nie dostałem na lek w tamtym roku poszedłem na biologie rok zaliczyłem bez problemu ale teraz żałuje, że nie zostałem w domu i nie przygotowałem się porządnie do poprawki matury bo biolog to nie jest to co chce robić, trzeba sobie ustalić priorytety bo potem będzie się tylko żałować.
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

a gdzie najbardziej chcesz sie dostac do jakiego miasta zabrze
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kruko »

Najbardziej chciałbym do Gdańska ale tam nie mam szans więc nie składałem, skłaniam się ku Zabrzu ale Lublinem nie pogardzę ostatecznie to chciałbym nawet do Mordoru czyt. Katowice
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

to tak jak ja:P tam gdzie sie dstane to pojde. to czekamy.
Gretchen
Posty: 33
Rejestracja: 27 lip 2010, o 17:37

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Gretchen »

Pati jeśli moge coś Ci poradzić to czekaj spokojnie 137 to są naprawde ostatnie listy nawet pod koniec września i wtedy sie pewnie dostaniesz. a teraz nikt z nas Ci nie odpowie czy na pewno i czy masz isc na farme czy nie, bo nie wiadomo ile osob z danej uczelni zrezygnuje (:
R37
Posty: 48
Rejestracja: 14 mar 2010, o 14:41

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: R37 »

A druga lista będzie na pewno 30 sierpnia? Czemu tak późno?
Pati1
Posty: 58
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:17

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Pati1 »

ja wiem Gretchen ale wiesz jak to jest staram sie takimi pytaniami jakos sie podniesc na duchu, ze moze jakas szansa jest. nie skladam na ta farme bede czekac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości