Podręczniki, I rok analityki gumed

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Paulina18
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2008, o 15:53

Podręczniki, I rok analityki gumed

Post autor: Paulina18 »

Mam pytanie. Jakie podręczniki są według was najlepsze na analitykę medyczną w Gdańsku. Sprawdzałam na stronie biblioteki głównej ale jest ich strasznie dużo do wyboru na jeden przedmiot i nie wiem co robić. Proszę o pomoc
unreal
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:23

Re: Podręczniki, I rok analityki gumed

Post autor: unreal »

podbijam, może ktoś coś podpowiedzieć ?
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Podręczniki, I rok analityki gumed

Post autor: vuze »

Na pewno przyda Wam się na analityczną Chemia analityczna. Tom 1 i 2.J. Minczewski, Z. Marzenko [ najlepsza książka do analitycznej. ]

z chemii nieorganicznej Bielański tom 1 i 2. oraz Chemia analityczna z elementami analizy instrumentalnej / Z. S. Szmal., T. Lipiec [ biblia na tych studiach]

z chemii fizycznej: Chemia fizyczna: podręcznik dla studentów farmacji / A. Danek

ze statystyki to korzystałam: Łomnicki Adam, Wprowadzenie do statystyki dla przyrodników [dobrze wszystko wytłumaczone, jasno i zrozumiale. ]

z anatomii wystarczył zwykły prosty atlas dla studentów, ja korzystałam z Anatomii dr Suder.

Reszta to jak Wam powiedzą na zajęciach zależy od prowadzącego.

Jakby co mam do sprzedania chemię analityczną - minczewski i marczenko, statystykę oraz chemię fizyczną [ale ta to ksero książki]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości