pomoc! ochrona sro. czy towaroznawstwo?!

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
dahlia01
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2010, o 20:29

pomoc! ochrona sro. czy towaroznawstwo?!

Post autor: dahlia01 »

Dzien dobry. prosilabym o pomoc w wyborze kierunku, dostalam sie na 4 jednak zastanawiam sie nad dwoma : ochrona srodowiska czy towaroznawstwo? wydaje mi sie ze towaroznawstwo lepsze ale nie wiem jak potem z praca zarowno po pierwszym jak i drugim kierunku. dziekuje z gory za pomoc !
gadzik88
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2010, o 07:21

Re: pomoc! ochrona sro. czy towaroznawstwo?!

Post autor: gadzik88 »

Mogę wypowiedzieć się na temat ochrony środowiska na podstawie tego co sama wyszukiwałam - na początku zasada jedna ochrona środowiska na politechnice a na uniwersytecie to dwie inne bajki. Na politechnice uczysz się technicznych aspektów - chemia biologia fizyka, na uniwersytecie masz to okrojone ale uczysz się zagadnień przyrodniczych głównie. Co do pracy to czytałam już przeróżne wypowiedzi. Podobno po politechnice lepiej na Ciebie patrzą pracodawcy ale jak wybierasz renomowany uniwersytet a kiepską politechnikę to też bywa i na odwrót! Trzeba już w czasie studiów pomyśleć jak wykorzystać dyplom do znalezienia pracy, ukierunkować zainteresowania i robić coś poza studiami
manoloa
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2010, o 10:36

Re: pomoc! ochrona sro. czy towaroznawstwo?!

Post autor: manoloa »

dahlia01 pisze: wydaje mi sie ze towaroznawstwo lepsze
co można robić po tym kierunku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości