Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

Ratuj! Obejrzę Housea może mi wpadnie jakiś pomysł do głowy
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: blacksharick »

To jest całkiem klawy pomysł:P
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

Wzięłam się za czytanie, 11 minut Paulo Coelho. Czytał ktoś?
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: blacksharick »

Si si:)
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

blacksharick,
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: blacksharick »

Jeszcze będzie wielokrotnie okazja,ale na ten moment
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

101 strona ]: chciałabym już ten list zobaczyć.
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

Wszystko dobre, co się dobrze kończy

Na koniec chciałbym się podzielić taką małą refleksją - od około 50 stron dyskusji na forum zastanawialiśmy się wspólnie nad dalszym losem osób ponad limit". Ostateczne rozstrzygnięcie nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Uważacie, że artykuł w gazecie miał na to jakikolwiek wpływ? Tak czy siak skończyłoby się to tak samo. Po przeczytaniu poprzedniego artykułu doszukiwałem się prowokacji ze strony redaktora, który wydawał mi się nieprzychylny Umedowi. Z dzisiejszej perspektywy zastanawiam się, czy cała ta historia nie była prowokacją kogoś z samej uczelni - zwróćcie uwagę na zmianę tonu artykułu. Podsumowaniem dzisiejszego jest zdanie "Umed pokazał klasę".

Cieszę się, że teraz już nastąpiło totalne rozładowanie atmosfery, do zobaczenia moi drodzy w październiku
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: blacksharick »

Krisofis - mnie te zawirowania bezpośrednio nie dotyczą,ale jestem sobie w stanie wyobrazic jak poczuli się startujący na lekarski. Nie należy się dziwic, ze ton rozmowy się nieco wówczas zmienił,ale wszystko dobre, co się dobrze kończy:)
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

Ja odetchnęłam z ulgą, bo zaczęłam żałować Poznania. A teraz jeszcze czekam na list i do października Co do artykułu - jak widać, była to jedyna szansa by uzyskać jasne i klarowne informacje co będzie z nadmiarem ludzi.
trudna_baba
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:59

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: trudna_baba »

Ja się nie dziwię, dlaczego tak wiele osób to przeżywało, sama miałam niezbyt pewną sytuację Powiem tyle-prawie cały lipiec aż do dziś bałam się, że ostatecznie nie zostanę przyjęta i będę mieć kolejny rok w plecy. Pojawiła się alternatywa w postaci wydziału wojskowo-lekarskiego, do którego nie byłam zbytnio przekonana po prostu nigdy nie brałam go pod uwagę. Okazało się, że studiowanie na woj-leku jest mi chyba pisane, gdyż mówiąc ogólnie, wszystko sprowadzało się właśnie do tego

Dziś otrzymałam list, że zostałam przyjęta na kierunek lekarski na wydziale wojskowo-lekarskim i jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że mój entuzjazm, bądź co bądź osłabiony przez te wszystkie zawirowania, nie osłabnie do reszty Czego Wam i sobie życzę
Anes12
Posty: 21
Rejestracja: 7 lip 2010, o 08:39

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anes12 »

No i gratuluje podejscia trudna_baba tylko niedokonca rozumiem po co jednak przekroczyli limit i przyjeli 30 osob wiecej i kto decydowal ktore z tych 60 wczesniej wyrzuconych na woj-lek osob zostalo przyjete na lekarski ?
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

To chyba po prostu leciało od najniższych wyników - 30 przerzucono, 30 zostawiono i tyle, tak mi się wydaje przynajmniej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości