REZYGNACJE

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
trudna_baba
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:59

Re: REZYGNACJE

Post autor: trudna_baba »

Rozumiem, że w Waszym interesie nie leży, aby te dokumenty zabrać, ale w tej chwili w Łodzi sytuacja jest naprawdę poważna. Część ludzi przeniesli na woj-lek, bo i jakie mieli wyjście? Praktycznie żadne. Za błędy w ich systemie rekrutacji muszą płacić przyszli studenci! Nie wiem jak ma się sprawa z rezygnacjami, ale jeżeli faktycznie dokumenty nie są Wam potrzebne, to chociaż napiszcie pismo, ze rezygnujecie ze studiów, żeby innym nie blokować miejsc. Może w tej chwili jesteście tylko Wy dwie, a co jeśli takich osób jest 20 lub więcej?! Jeżeli teraz kazdy, kto się waha, podjąłby ostateczną decyzję i SPRÓBOWAŁ wycofać swoje dokumenty lub napisał rezygnację ze studiów, to mogłoby się okazać, ze ten łódzki nadmiar jest w granicach 20-30 osób! Kto wie czy za jakiś czas sami nie znajdziemy się w takiej sytuacji, ze od czyjejś decyzji bedzie zalezało całe nasze życie!
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: REZYGNACJE

Post autor: aleksandra1601 »

Kurde, ludzie czytajcie ze zrozumieniem.
Ja wysłałam już mojej znajomej ten pieprzony dokument, a takie wydrukowane pismo ze się rezygnuje ze studiów to oni w dupie mają i jestem przekonana, że owych pism mają tyle, że mogą sobie wytapetować nimi dziekanat. Mam nadzieję, że ostatecznie spodoba im się moja potwierdzona notarialnie rezygnacja, bo jak nie to moimi dokumentami będą mogli dokończyć tapetowanie.
trudna_baba
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:59

Re: REZYGNACJE

Post autor: trudna_baba »

Dlatego super, ze podjęłaś takie kroki! Innych nawet na to nie stać! Poświeciłaś swój czas i pieniądze, a co zrobi uczelnia w związku z tym to chyba nikt nie wie Co do ludzi z rekrutacji i ich podejścia do sprawybrak słów. Trzeba teraz czekać do października, może ta sytuacja się jakoś wyklaruje.
Skrzydlata
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2010, o 09:44

Re: REZYGNACJE

Post autor: Skrzydlata »

Irminna pisze: Otóż warto wiedzieć że nie na wszystkich uczelniach wymagany jest odbiór osobisty.
Na przykład w Krakowie można zaznaczyć rezygnację na swoim koncie rekrutacyjnym.
Wiecie gdzie dokładnie trzeba zaznaczyć tę rezygnację? Jak zaraz nie znajdę to będę dzwonić do dziekanatu.
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: REZYGNACJE

Post autor: aureliano »

Nie ma czegoś takiego, ktoś sprzedał jakąś totalną bzdurę. Musisz nawiedzić Kraków i dokumenty zabrać sama.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: REZYGNACJE

Post autor: Mihhu »

Opcja internetowej rezygnacji była na CMUJu przed pojawieniem się pierwszej listy.
Teraz nie widzę nigdzie tego, więc pewnie trzeba osobiście.
Dina

Re: REZYGNACJE

Post autor: Dina »

Albo listem z potwierdzeniem notarialnym podpisu na podaniu o rezygnację i zwrot dokumentów pocztą. Ta opcja wydaje się bardziej wygodna i tańsza jednak
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: REZYGNACJE

Post autor: skun »

Dawno już to mówiłem.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: REZYGNACJE

Post autor: PalmaKokosowa »

odesłali mi dokumenty
jednak do Łodzi wystarczy podpisane oświadczenie, że się rezygnuje oraz ksero dowodu wysłane pocztą lub mailem i nie trzeba żadnych potwierdzeń notarialnych
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: REZYGNACJE

Post autor: skun »

PalmaKokosowa pisze:odesłali mi dokumenty
jednak do Łodzi wystarczy podpisane oświadczenie, że się rezygnuje oraz ksero dowodu wysłane pocztą lub mailem i nie trzeba żadnych potwierdzeń notarialnych
To chyba bardzo dobra informacja dla tych którzy skąpią tych 24 zł na notariusza, żeby zwolnić innym miejsce
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: REZYGNACJE

Post autor: aleksandra1601 »

PalmaKokosowa pisze:odesłali mi dokumenty
jednak do Łodzi wystarczy podpisane oświadczenie, że się rezygnuje oraz ksero dowodu wysłane pocztą lub mailem i nie trzeba żadnych potwierdzeń notarialnych
no to teraz się naprawdę wkurzyłam
simmon
Posty: 120
Rejestracja: 30 cze 2010, o 10:31

Re: REZYGNACJE

Post autor: simmon »

PalmaKokosowa pisze:odesłali mi dokumenty
jednak do Łodzi wystarczy podpisane oświadczenie, że się rezygnuje oraz ksero dowodu wysłane pocztą lub mailem i nie trzeba żadnych potwierdzeń notarialnych
Pewnie jak zobaczyli że ktoś rezygnuje to byli szczęśliwi z powodu nadmiaru
A ja jestem bardzo smutny że wybrałaś Lublin
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: REZYGNACJE

Post autor: Asia123 »

Hej, jeśli ktoś z Was składał papiery do Szczecina a nie chce tam studiować to proszę o wysłanie rezygnacji. tam próg nie drgnął od połowy sierpnia a mi brakuje 2 punktów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości