progi punktowe

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Fresco
Posty: 55
Rejestracja: 1 lip 2010, o 10:30

Re: progi punktowe

Post autor: Fresco »

W każdym razie, mniej więcej kiedy dostaje się indeksy? No i kiedy warto się zapisac do biblioteki, ma się rozumiec że jak najwcześniej?
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: progi punktowe

Post autor: Asia90 »

Indeksy dostaje sie mniej wiecej w 2 tygodnie po rozpoczeciu roku na immatrykulacji , ale do biblioteki mozna sie zapisac jak tylko dostaniecie legitymacje czyli o ile dobrze pamietam 1 dnia. A póżniej po prostu donosi sie indeks do biblioteki zeby tam wpisali co trzeba
Awatar użytkownika
parzydelko
Posty: 28
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:10

Re: progi punktowe

Post autor: parzydelko »

exilim pisze:
Jak chcesz, mam do sprzedania trochę książek, kserówek, wykładów i pytań na koła i egzaminy P + płytę ze wszystkimi prezentacjami, które będziecie musieli robić na socjo i biofiz
O to jestem bardzo zainteresowana D Może zrób jakąś wycenę tego

a i jeszcze jedno, takie rzeczy jak fartuch to musimy mieć, prawda? coś jeszcze w tym stylu trzeba?
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: progi punktowe

Post autor: vuze »

parzydelko, to zrobię listę i podeślę Tobie wieczorem na prv

Tak, musisz mieć biały fartuch, najlepiej z długim rękawem, bo czasem coś żrącego może kapnąć z probówki.
Na chemię analityczną, potrzebna będzie naciągara tzw wacek który niestety studenci muszą kupić sobie sami
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: progi punktowe

Post autor: Zahara »

mnie w Poznaniu zabraklo chyba dwoch punktow. Przede mna jest chyba 12 osob, a jeszcze beda listy? Zlozylam juz papiery do Bdg. A ktos z Was sie do Bdg dostal lub wybieral? I startuje ktos na n-stacj. jakies studia?:)
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: progi punktowe

Post autor: Zahara »

Teraz sprawdzalam i wyszlo na to ze tez sie dostalam ale jak Bdg to juz nie zmieniam na Poznan:)
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: progi punktowe

Post autor: Charlize91 »

ja jestem analityka Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Fresco
Posty: 55
Rejestracja: 1 lip 2010, o 10:30

Re: progi punktowe

Post autor: Fresco »

Mnie dzisiaj wkurzyli, bo przysłali mi list z decyzją odmowną. wątpię żeby były jeszcze jakieś szanse w tej sytuacji. Zostaje Politechnika, trudno. Może chociaż tam wykorzystam mój fartuch
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi punktowe

Post autor: fizolof123 »

Heh jak juz przyslali koperte to raczej jest po ptokach.Ja taka dostalem z WUMu wiec raczej pozamiatane-swoja droga troche sie dziwie ze nie skladaliscie do Szczecina Bialegostoku czy Bydgoszczy tam zawsze sa najnizsze progi i byscie sie spokojnie dostali
Awatar użytkownika
Fresco
Posty: 55
Rejestracja: 1 lip 2010, o 10:30

Re: progi punktowe

Post autor: Fresco »

No właśnie, nie wie ktoś jak to jest z tymi listami oficjalnymi? Ktoś mówił że ludzie dostają się nawet pod koniec września, więc i oni chyba muszą już miec w domu listy odmowne o takiej porze, przed rozpoczęciem roku?
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: progi punktowe

Post autor: vuze »

Fresco, oczywiście, że tak jest. Jeżeli brakuje Tobie np 1pkt, to cierpliwie czekaj. A nuż zadzwonią w połowie września do Ciebie Mój kolega, tak własnie się dostał.

Edit:
Chyba, że dostało się list o treści, że po rekrutacji, dziękujemy blablabla To wtedy już po ptokach.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi punktowe

Post autor: fizolof123 »

dokladnie exlim ma racje jak sie jest przypuscmy w 10 ostatecznie w 15 na liscie rezerwowej to mozna jeszcze liczyc na farta ze cie przyjma ale jak poza 50 to mozesz juz myslec o innym kierunku ( mam na mysli analityke gdzie jest malo miejsc ) Z reguly do tych pierwszych na rezerwie to dzwonia tak jak do pewnej kolezanki na forum czy chce brac udzial w rektutacji najblizszej jak bedzie a reszcie tym ktorzy z reguly szans nie maja to juz wysylaja listy
Awatar użytkownika
Fresco
Posty: 55
Rejestracja: 1 lip 2010, o 10:30

Re: progi punktowe

Post autor: Fresco »

Łeee. Bo mi już list wysłali

Na stronie pisali że na dzień 6 sierpnia jest przyjętych 31 osób, więc jeszcze muszą dobrac 19.
Żeby mnie wzięli, musi jeszcze się lista przesunąc o 42 numerki od obecnej sytuacji. Oj wątpię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości