Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lith »

scendu, wątpisz?
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Widziałem kilka okazów przy składaniu papierów.
Nawet wódka nie pomoże

Gdyby to kogoś interesowało, immatrykulacje mamy w sobotę 02.10.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

oo dobrze wiedzieć Scendu.a czy immatrykulacja jest dla wszystkich czy tylko dla wybrańców
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

scendu pisze:Widziałem kilka okazów przy składaniu papierów.
Nawet wódka nie pomoże

Gdyby to kogoś interesowało, immatrykulacje mamy w sobotę 02.10.
Kilka to nie wszystkie. Jeszcze się zdziwisz w takim razie scendu prawdopodobieństwo nieobecności pięknych towarzyszek do studiowania przy tak licznym kierunku jest tak duże, jak prawdopodobieństwo braku słońca w wakacje a zresztą - kontemplacyjne pytanie - czy są miejsca, gdzie nie ma ładnych kobiet?
Ostatnio zmieniony 14 sie 2010, o 15:15 przez Chemikan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Miałem na myśli lek-pol
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

Gosiak pisze:oo dobrze wiedzieć Scendu.a czy immatrykulacja jest dla wszystkich czy tylko dla wybrańców
Obowiązkowa dla wszystkich
miss fantasia
Posty: 15
Rejestracja: 1 lut 2008, o 21:10

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: miss fantasia »

Pozwolę sobie przytoczyć kawał, który usłyszałam od kolegi z polibudy

Idą dwie dziewczyny- jedna brzydka, druga też z politechniki.
Awatar użytkownika
Smashthepinata
Posty: 26
Rejestracja: 7 lip 2009, o 13:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Smashthepinata »

[at]
Grupy mają zwykle po 12-14 osób, zależy od ilości repetentów Niestety nie udało mi się odgadnąć kryteriów, wg których ludzie przydzielani są do grup. Nie ma natomiast problemu, żeby na immatrykulacji podejść do opiekuna I roku i wręczyć mu karteczkę z nazwiskami osób, z którymi chciałoby się być razem w grupie.

Z tego, co wynika w extranecie, będziecie też mieli trochę inny program zajęć z anatomii - 5 kolokwiów zamiast 4, w tym osteologia, której u nas nie było, głowa i neuro osobno i niestety tylko 2 kolokwia testowe, a reszta łącznie z egzaminem to pytania otwarte.
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Katrishia »

późno ta immatrykulacja, myślałam że we wrześniu już będzie ale w zasadzie to nawet lepiej, że później

a ciekawe czy będzie coś interesującego wśród tej mniej licznej grupy studentów lek? oby spirytus pomógł

[at]

Dziękuję za informację skoro tylko 12-14 osób to dobrze, że nie ma podziału alfabetycznego(same dziewczyny bym miała w grupie )

w sumie z tym rozkładem materiału na 5 kolokwiów to nawet plus, gorzej mnie martwią te pytania otwarte.
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

fajnie, jak zwykle pokrzywdzony rocznik. Najpierw obowiązkowa matma, teraz trudniejsza anata. Pewnie jak dojdziemy do LEPu to się okaże, że do materiałów nań dorzucili fizykę kwantową i politologię.

[at]: aj tam, jak ja byłem złożyć papiery to widziałem jedną fajną długonóżke, więc nie martwiłbym się na zapas. D

[at] fantasia: a słyszałaś dlaczego dziewczyny na poli nie noszą spódnic? Żeby im jajka nie wystawały. Chociaż moje wspólokatorki idą na poli i organoleptycznie są całkiem w porządku.
Awatar użytkownika
Smashthepinata
Posty: 26
Rejestracja: 7 lip 2009, o 13:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Smashthepinata »

Może nie tyle trudniejsza, co będziecie mieli trochę ciężej na początku. Czaszka pod koniec października - a struktury się w niej znajdujące i przechodzące przez otwory poznacie dopiero pod koniec roku, więc nie będzie wam to nic mówiło. Według mnie obecny rozkład materiału był o wiele lepszy. Poza tym łączenie kończyny górnej i klatki piersiowej czy kończyny dolnej, brzucha i miednicy na jednym kolokwium uważam za pomysł co najmniej dziwny.

A pytania otwarte czasem są kłopotliwe - jak sławne koło z neuro, z którego średni wynik roku oscylował w granicach 20%
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Wolę być jednak mile zaskoczony niż gorzko rozczarowany

Być może zbyt duża liczba zerówkowiczów w tym roku zachęciła do zmiany pytań na otwarte.
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

Czyli w takim razie ten przystosowany-do-kolejności-nauczania-na-GUMedzie układ treści w nowym podręczniku do anatomii naszych profesorów szlag trafił?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości