wf na śum-ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

powiedzcie mi jak wyglada wf na medycynie w zabrzu?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Podobnie jak w Kato
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

hehe.CZyli jak?
Awatar użytkownika
ifaaaa
Posty: 133
Rejestracja: 8 lip 2010, o 09:43

Re: wf na śum-ie

Post autor: ifaaaa »

podpisuje się pod tym pytaniem co jest do wyboru i jak np. wygląda basen? bo słyszałam, że jest taka możliwość.
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: wf na śum-ie

Post autor: swirek »

1 raz w tygodniu 1,5h - do wyboru pilka nozna, siatka, kosz chyba tez silka basen i aerobik. Basen jest z tym klopotliwy ze jest w centrum.
Nie wiem jak to bedzie w tym roku z silka bo niedawno troche sprzetu zajeli.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Nie wiem dlaczego przejmujecie się WF-em, ale to szczegół. Są możliwe jakieś tam dyscypliny, ale nie wiem jakie. Na początku semestru idziecie się zapisać do Studium WF-u i wybieracie sobie godzinę i dyscyplinę. Zajęcia trwają 1,5 h. Najwięcej ludzi bierze siłkę, bo jest w Rokicie. Interesowałem się piłką nożną, ale godziny rzędu 18 dla dojeżdżającego codziennie trochę są nietrafione. Basen jest w centrum, podobnie inne dyscypliny.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: myniula »

a są jakieś limity liczny osób na daną dyscypline czy ile się zapisze np. na siatke tyle bedzie ?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Raczej są ograniczenia, chociaż jak pisałem głównie ludzie wybierają siłkę. Siata jest chyba w dziekanacie.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: myniula »

tzn mnie nie zależy na siatce akurat, skoro siłka jest na miejscu to tez ja pewnie wybiore. więc najlepiej zapisać się gdzieś od razu 1-go dnia, tak ?
kasicaaa
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2010, o 16:35

Re: wf na śum-ie

Post autor: kasicaaa »

no może nie od razu pierwszego dnia, bo wtedy prawdopodobnie nie będziecie jeszcze wiedzieć w jakie dni i o której godzinie będziecie mieć angielski i łacinę (żeby później nie było takiej sytuacji że języki będą się pokrywać z wfem )
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

a basen jest w miare ludzki , nie jest syfski
a czy mozna zalatwic sobie zwolnienie ?(nie zebym jakos unikala ruchu i cwiczen , ale wole je zoorganizowac we wlasnym zakresie)
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Raczej nie można ( chyba, że ktoś ma jakieś dobre zwolnienie). O basenie to ja zbyt nie wiem. W takim przypadku wpisz w google: forum studentów medycyny w Zabrzu.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: wf na śum-ie

Post autor: Lady-Freakish »

medyczka, mogę sprawić ci niespodziankę i dać ćwiczenia korekcyjne zamiast wf. na niektórych uczelniach tak robią.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości