Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

heh, a my dziewczyny zobaczymy czy są jakieś ciacha na roku.no ciekawe
a tak wogóle to czy warto kupować materiały od wyższych roczników, czy też są one dostępne w kserze w maglu?-chodzi mi o giełdy głównie, no może jeszcze wyklady
Co do integracji to się na nią pisze
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Tesco »

Podobno są, kilka książek można ściągnąć z extranetu, a ja wczoraj na chomikuj.pl dorwałem 2 tomy Sobotty w pdfie.

Gosiak, alkoholizacja, czyli na pierwsze zajęcia trzeba być trzeźwym jak łza- na to też się piszesz?
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

nie no na pierwsze zajęcia będę nie tylko trzeźwa,ale i obkuta równo z Bochna )hehe
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Kumpela rok temu zaliczyla 3 integracje swojego rocznika, jeszcze przed immatrykulacja. O to nie ma co sie martwic

Tylko z bochenka! Toż to za mało! Eh eh
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lith »

ktoś tu wspomiam, ze immatrykulacja jest 2go, a pierwsze zajęcia 4? (chyba, że coś zamieszałem)- myślę, że nie bez powodu
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Trzeba wiedzieć ile jeszcze pieknych deszczowych wakacji zostało
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

Tesco pisze:Chłopaki nie dołujcie mnie na 1,5 miesiąca przed rozpoczęciem roku

Mam pytanie do starszych studentów medycyny średnio związane z samym studiowaniem: czy po podzieleniu studentów na grupy (po immatrykulacji?) zdarzają się im jakieś wyjście do barów na alkoholowe integracje? Praktykował ktoś?
Pewnie, że nie ma czegoś takiego. Od 8 do 17 siedzisz na uczelni. Od 19 do 4 się uczysz, śpisz do 6, wstajesz i się uczysz jeszcze godzinę. Wspaniałe pytanie i mam te informacje nie będąc jeszcze studentem jakby co
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

Chemikan, a to prawda, że jak się siedzi na uczelni od 8 do 17 to się dostaje glukozę w kroplówce i cewnik, żeby nie przerywać nauki zbędną fizjologią? Tak słyszałam
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

Pewnie, nie wolno przecież tracić tak cennej energii do tak śmiesznej czynności jaką jest jedzenie, lepiej ją można spożytkować na naukę
A co do dziewczyn to na samym naszym kierunku lekarskim ma ich być z tego co się doliczyłem około 150, więc na pewno będą jakieś perełki Poza tym jest jeszcze analityka, farmacja itp kierunki, gdzie pewnie płci pięknej brakować nie będzie. Także brakiem odpowiednich dziewczyn na zaś bym się nie przejmował P Przynajmniej sam się tak pocieszam

Tesco mógłbyś podać linka na pw do tych pdfów Sobotty? Ja znalazłem same atlasy multimedialne, a one mi jakoś nie leżą /
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

Przejrzałem plan zajęć sprzed roku i wyszło mi, że w pierwszym semestrze będziemy mieli koło 24h zajęć tygodniowo, jakoś podejrzanie mało.

btw. chyba trafił mi się gadatliwy rocznik bo chyba żadna AM na forum nie ma takiego rozległego wątku pierwszoroczniaków.
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

To w 3 klasie liceum miałem 38-40 jak był zły tydzień d Strasznie dziwne z tymi 24h, rzeczywiście gdzieś musi być haczyklt
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lith »

Bo po co masz zużywać tlen na uczelni jak możesz siedzieć z nosem w Bochenku w domu A godzin na uczelni rzeczywiście nie ma aż tak dużo. w dodatku z tego co słyszałem (choć niewiele póki co miałem okazję słyszeć) to i tak jeszcze część z tego można sobie z czystym sumieniem odpuścić.

Uwaga wprowadzam dodatkowy wątek poboczny :
Przyuważyłem, ze pojawiła się możliwość wyboru języka. Głównie chodzi mi o łacinę, gdzie jest podstawa i kontynuacja (przynajmniej po 1 semestrze ). I teraz pytanie- może ktoś starszy tu zajrzy albo się już dowiadywał- jakbym wziął kontynuację to coś bym z tego miał? w stylu mniej materiału/semestr której? Czy po prostu będą tylko ode mnie więcej na początku wymagać?
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

Juby_91 pisze:Pewnie, nie wolno przecież tracić tak cennej energii do tak śmiesznej czynności jaką jest jedzenie, lepiej ją można spożytkować na naukę
A co do dziewczyn to na samym naszym kierunku lekarskim ma ich być z tego co się doliczyłem około 150, więc na pewno będą jakieś perełki Poza tym jest jeszcze analityka, farmacja itp kierunki, gdzie pewnie płci pięknej brakować nie będzie. Także brakiem odpowiednich dziewczyn na zaś bym się nie przejmował P Przynajmniej sam się tak pocieszam

Tesco mógłbyś podać linka na pw do tych pdfów Sobotty? Ja znalazłem same atlasy multimedialne, a one mi jakoś nie leżą /
Ja tam się pocieszać nie muszę, bo wiem, że będzie solidna jakość
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości