Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Mihhu »

Ja kupowałem swojego Witowskiego w 2007/2008 i wtedy jeszcze mało kto wiedział o Witowskim.( w 1 klasie LO kupiłem, potem leżał na półce do początku 3 klasy prawie nie ruszony)
Od tamtej pory czasem pytałem o nowsze wydania w księgarniach, ale nigdzie nie było ( chciałem zobaczyć czy są jakieś znaczące zmiany ), ale może słabo szukałem
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

Najwyżej trzeba będzie zamówić przez internet. Myślę że ta biologia może byc niezła. Korzystałam od II LO z Witowskiego od chemii i maturę z niej zdałam dobrze ale gdyby nie moje rozgarnięcie było by lepiej. Chemię też sobie poprawię ale jestem zadowolona. I wiem z czego sie uczyć. Co do biologii to właśnie muszę czegoś poszukać.
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Scheherazade »

Na podwalu mają też biologie Witowskiego - pierwszy tom, drugi z tego co powiedziała mi miła Pani sprzedawczyni ma się ukazac przy pomyślnych wiatrach dopiero w lutym .
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: vuze »

Gabriella pisze:Na podwalu mają też biologie Witowskiego - pierwszy tom, drugi z tego co powiedziała mi miła Pani sprzedawczyni ma się ukazac przy pomyślnych wiatrach dopiero w lutym .
jak w lutym, to do matury zdążymy przerobić
Awatar użytkownika
emeelyana
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2010, o 17:10

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: emeelyana »

Gabriella, a ile kosztuje na podwalu? Może mi się bardziej będzie opłacało kupić przez internet, niż wydawać dychę na autobus
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Scheherazade »

emeelyana, 40 zł
Filister
Posty: 307
Rejestracja: 26 maja 2009, o 19:55

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Filister »

gorgeous15 pisze:jeśli tylko będę miała jakikolwiek dostęp do skanera to oczywiście, że zeskanuję i prześle każdemu, komu się to przyda nie ma problemu i nie obawiajcie się zapłaty, trzeba sobie pomagać nawet kosztem większej konkurencji przy rekrutacji w lipcu
Gordżys, pozwolisz że znajdziesz się na mojej liście przyjaciół.
mariusz.krz.[at].com
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Anielka »

exilim, w jakim mieście ta analityka?
jak ktoś chce chemię poprawiać to myślę że analityka nie jest złym wyborem - wiem z własnego doświadczenia, przynajmniej u nas materiał z nieorganów i organów,fizycznej pokrywał się w dużej części z materiałem licealnym więc już jakaś powtórka była
robić arkusze cke,powtórzyć teorię z licealnych podręczników,zrobić jeszcze więcej arkuszy z cke i ponad 90% z chemii murowane
Awatar użytkownika
daria_245
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2010, o 18:35

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: daria_245 »

Anielka pocieszylas mnie bo jak narazie to wszyscy mnie straszyli ta analityka i jednoczesna nauka do matury
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: vuze »

Anielka, AM Wrocław
daria_245, jak mówiłam zależy od tego jak rozplanujesz sobie naukę.
Ja np. nie miałam czasu na robienie arkuszy maturalnych :p
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Anielka »

,kłania się umed łódź-wiadomo co uczelnia to inaczej
cóż, ja tydzień przed maturą poświęciłam zasadniczo nauce do całorocznego egzamu z histologii arkusiki i teorię robiłam weekendami od końcówki marca
oczywiście wiele zależy od własnych chęci, ale naprawdę powtórka i poprawa chemii przy tak schematycznych arkuszach nie jest czymś czaso-,pracochłonnym.
gorzej z poprawiającymi biolę-tu czas jest istotny bo i materiału więcej,ja chciałam poprawiać ale mi się odwidziało po miesiącu
trzymam kciuki w szczególności za biopoprawiaczy bo tu wiele zależy od szczęścia
Awatar użytkownika
Platapus
Posty: 39
Rejestracja: 14 sie 2010, o 18:53

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Platapus »

W temacie matura z chemii 2011 już kilkanaście osób zgłosiło się po skany z radioaktywności i je dostało. Jak ktoś chętny mogę podesłać. to bodajże kilka stron jest.
Awatar użytkownika
daria_245
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2010, o 18:35

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: daria_245 »

exilim, udalo Ci sie jednak poprawic mature tak jak chcialas?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości