Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
miss fantasia
Posty: 15
Rejestracja: 1 lut 2008, o 21:10

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: miss fantasia »

Siedzisz na uczelni od 8 do 17 jak będziesz miał szczęście i trafisz na dobry plan to będziesz miał najwyżej jeden taki dzień w tygodniu zajęć na pierwszym roku nie jest aż tak dużo, niektórzy przy odrobinie szczęścia z planem mieli nawet jeden dzień w tygodniu wolny.
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

peja pisze:btw. chyba trafił mi się gadatliwy rocznik bo chyba żadna AM na forum nie ma takiego rozległego wątku pierwszoroczniaków
to dobrze, osobiście trochę się bałam, że trafi mi się rok pełen zadufanych ludzi z nosem w górze i w Bochenku jednocześnie

Chemikan - dzięki za linki
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Tesco »

Chemikan, nie zrozumiałeś mnie kolego. Chodziło mi o jednorazowe wyjście na piwo, jeszcze przed pierwszym zajęciami w ramach grupowej integracji. W trakcie roku wiadomo jak będzie, albo jak może być.


Atlas Sobotty:

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/kandek/anatomia/Sobotta+Atlas+Anatomii
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

Tesco pisze:Chemikan, nie zrozumiałeś mnie kolego. Chodziło mi o jednorazowe wyjście na piwo, jeszcze przed pierwszym zajęciami w ramach grupowej integracji. W trakcie roku wiadomo jak będzie, albo jak może być.
Na moje to będzie nie tylko bezpośrednio po immatrukularaimulairalacji, ale też podczas roku problemów nie będzie (wyjątkiem, wiadomo, jest sesja). Jednym z najważniejszych warunków skutecznego uczenia się jest wypoczynek i relaks, także nie dajmy się zwariować przez książki
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

Dzięki wszystkim za linki
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Haszabaj, podobnie sądziłem, dlatego teraz jestem zdziwiony. no ale to internet, wyjdzie w praniu jacy będziemy, gdy bedzie nadmiar nauki, ciągły stres i w ogole.
medycyna90
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:48

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: medycyna90 »

heej wszystkim mam pytanka. Dziwi mnie to, że gumed nie wymaga zadnych zaswiadczen lekarskich. czy na pewno ? nie chce pomylic sie wysylajac im swoje dokumenty.

czy wy wysylaliscie dokumenty, czy raczej doreczaliscie osobiscie. Bo teraz zauwazylam ze studenci z niestac. musieli dostarczyc dokumenty od 16 - 19 i boje sie czy poczta da rade to ogarnac w 3 dni Czy dowod osobistyy musi byc poswiadczony albo przez urzad, albo przez szkole itp. a nie p[rzez wszystkom tak?:)

te pytania moga sie wydawac idiotyczne D jednak wolalabym sie upewnic
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Wszystkie odpowiedzi są w dziale rekrutacja, no ale.

badania lekarskie nie są potrzebne.
Kserokopia musi zostać potwiedzona przez jeden z tych urzędów, lub zostanie to zrobione w momencie, gdy będziesz osobiście dostarczać swoje dokumenty ( dlatego nie zapomnij dowodu ).

Zapytaj na poczcie, czy jeśli wyślesz priorytetem poleconym czy dojdzie w danym terminie. U mnie dok do poznana były w biurze następnego dnia, dlatego trzeba wysyłać rano.
I pozostaje zawsze kurier. Choć najpewniej przejechać się dla świętego spokoju.
Powodzenia!
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

Wszyscy wiedzą jaka jest poczta, ja bym im tak ważnej sprawy nie poświecił i wysłał kurierem. Choć i tak najlepiej osobiście, przy okazji zobaczysz uczelnie i inne takie.
medycyna90
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:48

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: medycyna90 »

wiem, wiem ale jestem spod poznania niestetyyy i chcialam jechac dopiero poznbiej, poszukac kawalerkiii
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Medycyno90, nikt Ci tutaj nie pomoże w podjęciu decyzji, dorosłe życie się zaczyna, cnie?
kusi
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2010, o 11:13

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: kusi »

Nie załamujcie mnie tak z tym codziennym kuciem. Gwarantuje Wam że daleko nie zajedziecie: po pierwsze dlatego że nie będziecie mieli na nic siły, a po drugie stracicie do czegokolwiek serce. Wierzcie mi że czasami trzeba odpocząć, nawet na medycynie, która wbrew pozorom nie jest aż taka straszna jak o niej mówią. I na imprezy też człowiek wychodzi.
Pozdrawiam
koleżanka z 2 roku
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lenka121 »

a czy to prawda starsza kolezanko ze cwiczenia z embrio przygotowuja sami studenci- znaczy wyglaszaja referat ile razy do roku przypada ten zaszczyt?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości