Matura 2011 z chemii

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: Collo »

emeelyana pisze:Ja też pięknie proszę o materiały, gdyby ktoś mógł i mi je wysłał: emee.[at].com , to będę przeeeeee szczęśliwa
wysłane
hotdog1990 pisze:Moj mail to [at].com

PS. Jesli moge to poprosze takze o te materiał z Witowskiego.
również wysłane
Awatar użytkownika
beiness
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2010, o 14:19

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: beiness »

emeelyana podałam dalej, mam nadzieję że doszło.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: vuze »

savannah, z kolei moi znajomi z klasy, ciągle tylko próbują zniechęcić wszystkich tych,którzy chcą poprawić maturę,aby dostać się na lekarski. Nie ma to jak zazdrość, że ktoś jest ambitny.

również poproszę o te materiały
mono_[at].pl
Awatar użytkownika
emeelyana
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2010, o 17:10

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: emeelyana »

Colloportus, beiness, dziękuję bardzo
Awatar użytkownika
savannah
Posty: 40
Rejestracja: 17 sie 2010, o 13:04

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: savannah »

exilim - ja wczoraj po spotkaniu z trzema znajomymi z klasy stwierdzilam iż zrywam z nimi znajomosc ! hehe to smiesznie brzmi ale przykro mi się zrobiło jak usłyszalam co myslą o tym poprawianiu i o lekarskim, a to są jedyne tematy do rozmowy z niminie zyczą mi dobrze. i najlepsze jest to że osoba która chciała isc na farmację, nie dostała się i mowi teraz ze farmacja to dno .
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: Wanna »

savannah, co za hipokryzja potworna, po co w takim razie skladala papiery na farmacje? Nie znosze tego typu przypadkow, nie udalo sie, ale oczywiscie nie mozna spojrzec prawdzie w oczy i zrozumiec, ze tym razem nie starczylo punktow, trzeba od razu udawac, ze tak mialo byc, bo wcale nie chcialo sie tego studiowac i tak naprawde wszystko poszlo tak, jak sie zaplanowalo. Meh, smiesza mnie tacy ludzie, w sumie tez mnie smuca, nie zdaja sobie chyba sprawy z tego, jak zalosnie wygladaja po tych swoich tlumaczeniach.
Awatar użytkownika
daria_245
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2010, o 18:35

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: daria_245 »

jezeli to nie problem to tez bym poprosila tego witowskiego daria_[at].pl z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: Scheherazade »

daria_245, poszło
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: Madlene »

stwierdzilam iż zrywam z nimi znajomosc !

i bardzo dobrze bo to nic innego jak zazdrość jest
Meh, smiesza mnie tacy ludzie

nie tylko Ciebie ja miałam całą klasę takich ] i znam to, co teraz przeżywacie.
nie zyczą mi dobrze
mnie też nie życzyli, od jednego ze znajomych się dowiedziałam, że parę moich koleżanek z mojej klasy chciało mnie przed studniówką zakopać w lesie m.in za średnią ocen ] savannah, nie jesteś sama, takie już są czasy niestety.

Powodzenia życzę i olać takich znajomych lepiej mieć nieco mniej niż więcej pseudo przyjaciół, którzy jak się nawet dobrze nie obróci to nóż w plecy wpychają.

Powodzenia
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: Tuś. »

hehe to smiesznie brzmi ale przykro mi się zrobiło jak usłyszalam co myslą o tym poprawianiu i o lekarskim, a to są jedyne tematy do rozmowy z niminie zyczą mi dobrze
Jak przeczytałam twoją wypowiedź od razu milej spojrzałam na te wszystkie osoby, które ciągle mówią dostaniesz się, wierzę w ciebie". Drażniło mnie to, bo ja wiem, że już nie mam szans, mam za mało z bioli, żeby się załapać. Jednak gdybym miała usłyszeć, że to co robię nie ma sensu, to by było jak iskra na beczkę prochu. Bo ja jestem taką beczką, która jest na skraju poddania się.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: MaOaM »

Tuś., nie poddawaj się! najgorsze co możesz zrobić teraz to się poddać! trzeba szukać innych dobrych rozwiązań jeżeli to co na początku postanowiłaś tym razem nie wyszło jest tyle rozwiązań jeżeli się nie dostaniesz: można poprawiać albo iść na inny ciekawy kierunek ważne żeby nie ograniczać się do jednego planu bo jak się zdaży że coś nie wyjdzie to się ludzie zalamują a tego nie wolno robić!
Awatar użytkownika
emeelyana
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2010, o 17:10

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: emeelyana »

Madlene, zakopać w lesie? O zgrozo. to już na przemoc zakrawa

A co do zazdrości i takich tekstów, to wydaje mi się ze to przede wszystkim domena ludzi słabych. My tutaj rozmawiamy sobie o powtórkach i poprawach tak jakby to było coś na miejscu i zupełnie normalnego (z naszej perspektywy), a wg innych to jest po prostu czyn tak odważny, że nie może pomieścić się w ich małych główkach więc wybierają szyderstwo żeby zamaskować swoją słabość. Tak przynajmniej zaobserwowałam wśród swoich znajomych.

Ja zawsze sobie tłumaczę, że jeśli coś wyszło nie tak jak zaplanowałam, to widocznie życie ma dla mnie coś innego i równie interesującego dla mnie, i. zazwyczaj to okazuje sie prawdą.

Nieznane są wyroki Wszechświata !
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Matura 2011 z chemii

Post autor: MaOaM »

Ja zawsze sobie tłumaczę, że jeśli coś wyszło nie tak jak zaplanowałam, to widocznie życie ma dla mnie coś innego i równie interesującego dla mnie
święta prawda, czasami trzeba poczekać na to co przyniesie nam los bo nic nie dzieje się bez przyczyny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość