STOMATOLOGIA 2010

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
obturatorrr
Posty: 62
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:25

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: obturatorrr »

Jak patrzyłam na mapę Poznania to wszystko rzut beretem od Instytutu.
emilianda
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2010, o 14:30

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: emilianda »

Hej Złożyłam papiery na farmację ale niedługo czuję, że dostanę się na stomatologię ale mam pewne wątpliwości. Na Akademii Medycznej dają skierowanie do lekarza i tak się zastanawiałam czy może mi ten lekarz zabronić iść na lekarsko-dentystyczny ze względu na np. wadę wzroku (ok 1,5) lub krzywe plecy (całkiem prawdopodobne)? Jeżeli tak to co wtedy? Bo nie chciałabym żeby się okazało, że nie mogę iść na stomatologię kiedy już zabrałam papiery z farmacji i zostać totalnie na lodzie. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: resnick »

ja mam wieksza wade a problemow lek med pracy mi nie robil w sprawie studiowania stomatologii. najlepiej pojdz prywatnie 50 dych to jeszcze tak zle nie jest.
a ja uwazam ze w poznaniu niby na mapie wszystko blisko ale jak jestes na miejscu i czegos szukasz to mozna sie k*rwicy nabawic nim znajdziesz-w tamtym roku szukalam biura rekrutacyjnego i trafiam przypadkiem gdy zrezygnowana chcialam pojsc na pizze.
obturatorrr
Posty: 62
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:25

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: obturatorrr »

emilianda pisze:Hej Złożyłam papiery na farmację ale niedługo czuję, że dostanę się na stomatologię ale mam pewne wątpliwości. Na Akademii Medycznej dają skierowanie do lekarza i tak się zastanawiałam czy może mi ten lekarz zabronić iść na lekarsko-dentystyczny ze względu na np. wadę wzroku (ok 1,5) lub krzywe plecy (całkiem prawdopodobne)? Jeżeli tak to co wtedy? Bo nie chciałabym żeby się okazało, że nie mogę iść na stomatologię kiedy już zabrałam papiery z farmacji i zostać totalnie na lodzie. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Ja mam wadę 7+, co prawda lekarz wypisał mi 5+. Przestrzegł mnie tylko że są to studia wymagające siedzenia nad książkami, oczy mogą boleć. Okulary mam od dzieciaka więc z tym sobie radzę.
resnick pisze:ja mam wieksza wade a problemow lek med pracy mi nie robil w sprawie studiowania stomatologii. najlepiej pojdz prywatnie 50 dych to jeszcze tak zle nie jest.
a ja uwazam ze w poznaniu niby na mapie wszystko blisko ale jak jestes na miejscu i czegos szukasz to mozna sie k*rwicy nabawic nim znajdziesz-w tamtym roku szukalam biura rekrutacyjnego i trafiam przypadkiem gdy zrezygnowana chcialam pojsc na pizze.
Jak? Biuro rekrutacji jest w Instytucie?
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: resnick »

wlasnie ze nie. w tamtym roku za jakims akademikiem sie schowali, drogowskaz jeszcze tak ustawiony ze przy drzwiach go dopiero widac. nie wiem jak jest teraz ale wtedy to byly jaja.
czesciczolem to Ty masz sokoli wzrok:)
obturatorrr
Posty: 62
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:25

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: obturatorrr »

A chyba że. Taka wada wzroku może wydawać się dużą przeszkodą a wcale tak nie jest.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: Molcia »

W tym roku poznańskie biuro rekrutacji było naprawdę dobrze oznakowane, pełno drogowskazów. A i budynek zrobił na mnie wrażenie.
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: pyati »

Molcia możesz mi napisać jaki był ostateczny próg na stome w Poznaniu?
Awatar użytkownika
Kuniaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:58

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: Kuniaa »

170 i średnia powyżej 5.13
buziaczek_66
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2010, o 14:31

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: buziaczek_66 »

jaki byl próg na stomę na wumie?
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: STOMATOLOGIA 2010

Post autor: prezesowaaa »

wie ktos jaki byl prog na niestacjonarna stome w krk?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości