Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: bajer »

hm, gdzie można kupić tego misia? nadawałby się idealnie, muszę go mieć

jeśli o mnie chodzi nie wyobrażam sobie chodzenie z torbą na ramię czy jakąkolwiek inną, plecak od zawsze i na zawsze, a ludzie niech mówią co chcą, przecież to najnormalniejsze w świecie że chodzi się z plecakiem
el_loko
Posty: 9
Rejestracja: 4 lip 2009, o 12:20

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: el_loko »

Ja słyszałem, że ostatnim krzykiem mody stały się plastikowe reklamówki. Wiec jeśli chcesz byc na topie leć do Lidla/Auchan/Tesco. :]
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: a_niap »

Z tymi okienkami to fakt, chyba że można liczyć że ktoś inny przyniesie atlas żeby samemu nie dźwigać
Stazystka pisze:BOSKI XDD lol2
Gdzie taki można dostać ? Zapowiada sie hit w modzie akademickiej 2010/11
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Jocisko »

Bajer, jeśli kiedyś ujrzę Cię w Poznaniu z misiaczkiem, to będę wiedziała Swój ziom

Co się zastanawiacie? Bierzecie misia z dzieciństwa, placek z Tesco 15,99zł oraz igłę i nitkę i przechodzicie do rękoczynów, że tak powiem

Grunt to żyć marzeniem
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: wojtak »

z placka i misia dużo nie zrobisz -)
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Jocisko »

Ale masz słabą wyobraźnie
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: wojtak »

to jest fakt
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Zegar »

Ależ macie problemy-) Jeśli chodzi o mnie, to cóż. Lubię torby, ale przeważnie jeżdze po kraku na rowerze, i nie jest to amsterdam ani składak, wiec powiedzmy ze jezdze nim na tyle szybko, ze torba nie sprawdziłaby się ani troche, totez - jeśli ujeżdżam rower - stosuje plecak, jeśli ujeżdżam buty, stosuję torbiszcze.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Tahtimittari »

Zegar jak ujeżdżasz buty? Mi się nigdy nie udało jeździć na butach, zawsze się potknę i wypi upadnę.
Lata praktyki. - Zegar

Ja tam jeden zeszyt ze sobą noszę najczęściej i fragmenty skryptów (chyba, że na histo to tachałam rusiofe gufno, tudzież fartuchy na zajęcia to zajmują trochę) to można upchnąć gdzie popadnie. Czy naprawdę ktoś zwraca uwagę na to, w czym będzie rzeczy nosił ? Troszkę jakby wyprawka do gimnazjum :żeby rówieśnicy nie wytykali palcami, bo wstyd, trzeba być na czasie.

Noście co lubicie i żeby Wam wygodnie było, na studiach podśmiechujek ni ma z tego powodu - tak rzekę ja,a jak sobie ktoś takowe urządzi to kierować go do mnie ]:
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Anex »

Dla mnie to nie kwestia mody, tylko tego co Ci się może danego dnia przydać. Na anatomię wbrew temu co pisała a_niap atlas się przydaje, bo jak niby człowiek potem ma oglądać preparaty, w ciemno? U nas wręcz asystent kazał nosić zawsze atlas, my jeszcze często musieliśmy sami opracowywać tematy, więc książki też nosiliśmy, ja tego dnia miałam też angielski więc jeszcze jedną książkę musiałam mieć, a do takiego ciężaru torby szkoda, plecak wygodniejszy. Wydaje mi się to dziwne rozmawiać o tym przed studiami, bo trzeba najpierw zobaczyć co człowiekowi danego dnia będzie potrzebne i wtedy wybrać czy torba nie będzie za delikatna i czy nie wygodniej wziąć plecaka.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: wojtak »

Co to są skrypty?
Awatar użytkownika
Mer
Posty: 153
Rejestracja: 14 lip 2010, o 09:27

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Mer »

Skrypty naukowe – tymczasowe syntezy lub uzupełnienia wykładów, nieco bardziej aktualne od podręczników. Stopniowo mogą przekształcić się w podręczniki akademickie.

Są zazwyczaj pisane przez osoby prowadzące wykłady z danej dziedziny. Długoletnie prowadzenie wykładów owocuje wpierw skryptem, a następnie podręcznikiem akademickim.

Stanowią, podobnie jak podręczniki akademickie, najbardziej syntetyczne źródło wiedzy naukowej dla studenta. Są punktem wyjścia do dalszych lektur i studiów w danej dziedzinie naukowej.

Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Zegar »

Mer, to teraz poszłaś po całości
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości