Do kiedy wnioski o stypendium.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: fruityguy »

Witajcie ] Mam mały problem. W regulaminie przyznawania pomocy finansowej czy jak to się tam zwie w jednym z punktów jest napisane, że Terminy składania dokumentów wskazanych w § 3 określa Prorektor do dnia 15 kwietnia każdego roku. Chodzi oczywiście o te wszystkie wnioski. To osoby rozpoczynające studiowanie nie otrzymują tych wszystkich stypendiów ?

I jeszcze jedno pytanie odnośnie WFu. Do kiedy trzeba się zapisać i czy ktoś ma tutaj działający link do Studium WFu ? Bo mi nie chce wejść ta podstrona ]
ona__
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2009, o 19:40

Re: Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: ona__ »

Spokojnie, stypendia może dostać każdy student wszystko zależy od wysokości dochodu

Co do WFu - jeszcze z tydzień temu wchodziła mi strona tego Studium. Teraz widocznie coś przyblokowali. O zapisach nic tam nie pisali. Pewnie będą w okolicach ostatniego tygodnia września
adamkaczmarek
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2010, o 22:05

Re: Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: adamkaczmarek »

zapisy na wf beda, jak bedzie wiadomo kto w której grupie, zeby sobie dopasowac czasowo
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: godziasia »

terminy wfu są z reguły podane wcześniej, ale zapisy ruszają tuż przed początkiem roku akademickiego. Jedyne co jest jeszcze później, to plan języków
agu_aga
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2010, o 19:36

Re: Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: agu_aga »

To jak mamy się zapisać na wf nie wiedząc, kiedy będziemy mieli języki? hmmmmm
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Do kiedy wnioski o stypendium.

Post autor: godziasia »

jak to jak? W ciemno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości