"Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
Tyberian
Posty: 230
Rejestracja: 11 sty 2010, o 11:54

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Tyberian »

Szwadron pisze:Pocieszę Cię, że to dopiero początek użerania się z administracją UWMu P Zobaczysz na początku roku akademickiego stojąc w kolejce po legitymację^^
Do kolejek polska rzeczywistość przyzwyczaja , zarówno tych młodych polaków no i jak tych starszych.W PRL-u w sklepach, w latach współczesnych w kolejkach do lekarza , do media-marktu podczas wietrzenia magazynów(czasami dochodzi doo scen dantejskich).
Można by tak dużo wymieniać

Co do użerania to tak na marginesie dochodzę do wniosku iż chyba każda uczelniana administracja jest tak skonstruowana w naszym kraju- pasywna agresywność do studenta itp. (chodź pewnie zdarzają się wyjątki). Ciekawe dlaczego w dziekanatach pracuje dużo starych panien ? Hmm interesujące
Może samotność jest wpisana w ryzyko zawodowe administracji.
Szwadron pisze:Może jeszcze coś doślą
Informacje o przedmiotach były zamieszczone jeszcze miesiąc temu na stronce wydziału, ale zrobili nowy design stronki i gdzieś wcięło te informacje
Jak oszczędzają na tuszu przy drukowaniu decyzji o przyjęciu na studia to tym bardziej będą oszczędzać na dodatkowych kartkach czy kopertach - tak mi się wydaje że raczej chyba już nic nie przyślą.
Co do strony wydziału.To jest ona okropna w użytkowaniu, masa błędów i broken linków.nie wiem jak wyglądała wcześniejsza wersja ale pewnie lepiej.

Ale zamarudziłem.No nic wszystko jak na razie mi się w tej uczelni podoba oprócz tego co wymieniłem - ale to takie drobiazgi

A tak by the way Szwadron - co teraz studiujesz ?
Szwadron
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2010, o 00:45

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Szwadron »

Tyberian pisze: A tak by the way Szwadron - co teraz studiujesz ?
Wyniosłem się na chemię do Lublina, gdyż stwierdziłem że na studiach podobały mi się tylko laborki z chemii właśnie, a na botanice czy zoologi przysypiałem (zły nawyk studencki - przysypianie wszędzie gdzie się daD)

No i najważniejsze - Burdel administracyjny na UWMie to już legenda D

Jak masz jakieś wątpliwości i chcesz się jeszcze doinformować to wal na forum mojego byłego rocznika (choć w wakacje mało kto tam zagląda, ale kampania wrześniowa tuż, tuż
Znajdziesz też tam sporo pytań i materiałów jak poprzebijasz się przez poszczególne tematy
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: karolaa »

Tak mi się wydaje, że powinni jeszcze coś dosłac, bo z tego co słyszałam ood starszych roczników to będzie jakaś głupia próba jak się ukłonić przed dziekanem. To wg mnie powinni przysłać informację o której i gdzie będzie próba i rozpoczęcie roku
Szwadron
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2010, o 00:45

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Szwadron »

Z nami się nie cackali tylko usadowili nas na siedzeniach w taki sposób, że przesuwając się o jedno miejsce szliśmy alfabetycznie po odbiór indeksu do dziekana Żadnego kombinowania tylko taki prosty sposób
Awatar użytkownika
Tyberian
Posty: 230
Rejestracja: 11 sty 2010, o 11:54

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Tyberian »

Chodzi wam o pasowanie na studenta ? Czy źle kojarzę? a gdzie to w ogóle sie odbywa?
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: karolaa »

Nie, nie chodzi o pasowanie na studenta(chyba?) Tylko o taki początek roku, na którym dostaje się indeks.
Szwadron
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2010, o 00:45

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Szwadron »

Czyli cudo zwane immatrykulacją Później w dziekanacie przy odbiorze legitymacji studenckiej podpisuje się ślubowanie jakby głupio to nie brzmiało P
Awatar użytkownika
Tyberian
Posty: 230
Rejestracja: 11 sty 2010, o 11:54

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Tyberian »

Szwadron a Ty jak odbywałeś to cudo To w jakim to było to miejscu ? Chodzi mi konkretnie o budynek
Szwadron
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2010, o 00:45

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Szwadron »

Na auli CB
Awatar użytkownika
Tyberian
Posty: 230
Rejestracja: 11 sty 2010, o 11:54

Re: "Wyprawka" na Biotechnologię i wszystkie rzeczy inne

Post autor: Tyberian »

Przechodziłem obok auli ostatnio Takie nieformalne zwiedzanie wydziału sobie zrobiłem

Ok to już chyba by było na tyle.temat chyba już został do cna wyczerpany więc można go zamknąć (to do modów - jeżeli w ogóle to zauważą )

Szwadron jeszcze raz wielkie dzięki za udzielenie się w dyskusji.aha no i powodzenia na nowym kierunku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości