Farmacja WUM

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
monika1637
Posty: 27
Rejestracja: 7 maja 2009, o 16:49

Farmacja WUM

Post autor: monika1637 »

Witam chciałam się jak to jest z rekrutacją na farmację. Na stronie jest napisane że trzeba zdawać :
przedmioty obowiązkowe : biol R i chemia R
przedmiot dodatkowy : matematyka P

Matematyka jest brana pod uwagę jeśli by ktoś miał tyle samo pónktów z biologi i chemii czy jak to jest /
Awatar użytkownika
savannah
Posty: 40
Rejestracja: 17 sie 2010, o 13:04

Re: Farmacja WUM

Post autor: savannah »

Chyba tak, choć nie jestem pewna na Wumie na lekarskim jak ktoś ma tyle samo punktów liczy się to kto ma z fizyki podstawowej więcej, więc na farmacji chyba przejdzie ten kto ma z matmy wiecej
Awatar użytkownika
monika1637
Posty: 27
Rejestracja: 7 maja 2009, o 16:49

Re: Farmacja WUM

Post autor: monika1637 »

aha dziękuje
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Farmacja WUM

Post autor: MaOaM »

a mi się wydaje że przejdzie ten kto ma więcej z chemii. i tak samo nie rozumiem czemu matematyka jest wymagana jako przedmiot dodatkowy, co to wogóle znaczy
mala_blondyneczka91
Posty: 54
Rejestracja: 3 lis 2009, o 13:10

Re: Farmacja WUM

Post autor: mala_blondyneczka91 »

to jest tak.
mozna miec 100% z matury z chemi R 100% z matury z biologii R i 100% z matury z matmy P czyli maxymalnie mozna miec 300 punktów, i nie ma zadnego przelicznika ze np matma podstawowa jest mnozona przez 0,5 czy cos w tym stylu.
A jesli dwoje ludzi ma tyle samo punktów to decyduje wynik z chemii
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości