Zaświadczenie lekarza med. pracy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
abotak
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2010, o 10:19

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: abotak »

Wszyscy dzwonią, aby zapytać o potwierdzenie, że doszło to zaświadczenie? o.O
darex
Posty: 13
Rejestracja: 30 cze 2010, o 13:27

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: darex »

nie no chyba nie ma sensu, jakby sie cos nie zgadzalo to pewnie powinni poinformowac
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Anex »

Nie informują, ja się dowiedziałam przy okazji dawania innych dokumentów, że za parę dni mija mi ważność zaświadczenia od lek. med. pracy, a żeby mieć pewność, że dokument doszedł w zeszłym roku zawsze wysyłałam dokumenty z potwierdzeniem odbioru.
buziaczek_66
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2010, o 14:31

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: buziaczek_66 »

te zaświadczenie wysłałam na adres dziekanatu, nie będzie z tym żadnego problemu? jak myślicie?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: a_niap »

Nie, bo dziekanat w tym samym budnyku, wiec adres ten sam. Tylko mogą nie wiedzieć do którego pokoju zaniesc jak nie zaznaczylas na kopercie
bercik121
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2010, o 22:54

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: bercik121 »

Witam!
Obiło mi się o uszy coś wybitnie dla mnie niekorzystnego i prosiłbym by ktoś, w miarę możliwości i chęci, potwierdził bądź zdementował, mianowicie: prawda to, że zaburzenia prawidłowego widzenia obuocznego mogą mnie dyskwalifikować już przy rozpoczęciu ewentualnych studiów na kierunku lekarskim. Wiem, że temat mógł się już pojawić ale jednoznacznej opinii nie poznałem.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: a_niap »

Wąpie. Są lekarze którzy mają różnego typu problemy ze wzrokiem i jakos pracują Jak lekarz med pracy wystawi zaswiadczenie ze sie nadajesz na studia to nikt cie z listy nie skreśli. Najwyzej wybierzesz specjalizacje w ktorej to az tak bardzo nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości