matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Miracle
Posty: 161
Rejestracja: 24 sie 2010, o 10:39

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Miracle »

Betusia, zdążysz! Jestem tego pewna, jak coś to przyjmuję reklamacje dokładnie, powodzenia nam wszytskim
Miracle
Posty: 161
Rejestracja: 24 sie 2010, o 10:39

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Miracle »

Betusia, zdążysz! Jestem tego pewna, jak coś to przyjmuję reklamacje dokładnie, powodzenia nam wszytskim
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: chevelle »

withi_as, świetny plan A co do wosu to ja też ubolewam, bo myślałam, że będzie 1 w tygodniu, a są 2
Do tego 5 polskich, 3 biologie (+zuzipy), a tylko 2 chemie niestety

Muszę zaofftopować i się pochwalić, że dziś zostałam ciocią po raz 4 (i po raz 4 chłopak)
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Sorymina »

zax, gratulacje

Mój plan lekcji nieciekawy. pięć ( ) biologii (w tym jedna to godz.wych.), trzy chemie, trzy matematyki, pięć polskich + WOK ( ). A najgorsze, że nam fizyka zmienili, i teraz nie wiadomo na czym stoimy. Mówią, że będzie hardcore.

Siedzę sobie w pokoju i trzęsę się z zimna mogliby to ogrzewanie włączyć, skoro taka pogoda jest. I coś mnie trafia gdy myślę o ciepełku w domu rodzinnym
Filister
Posty: 307
Rejestracja: 26 maja 2009, o 19:55

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Filister »

Wszyscy macie 5 polskich? Ja mam 6 + godzinę wych. z moja polonistką, a to tak jak 7.
A co do planu powtórek - jeszcze nie obrałem takowego. Profesorka z bioli pewnie będzie robiła dodatkowe zajęcia na których będziemy powtarzać materiał i wtedy pewnie razem z grupą rozplanujemy wszystko.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: vuze »

zax, gratulacje !

A ja do maja tylko fizunia, biologusia i chemija!
żyć nie umierać ale grunt to nie poddać się!
Awatar użytkownika
mr_brightside
Posty: 21
Rejestracja: 1 sie 2010, o 17:53

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: mr_brightside »

Na szczęście mam lepszy plan lekcji niż rok temu, nie kończę już tak późno ^^ i chyba będę lepsza od was bo mam w tym roku tylko jedną chemię.a jestem w klasie bio-chem
i ubolewam razem z wami co do wosu, którego mam 2 godziny
Awatar użytkownika
monika1637
Posty: 27
Rejestracja: 7 maja 2009, o 16:49

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: monika1637 »

ja mam 5 biologii i 2 chemie tylko /
no i 6 polskich .
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Sorymina »

mr_brightside pisze:i chyba będę lepsza od was bo mam w tym roku tylko jedną chemię.a jestem w klasie bio-chem
toż to niehumanitarne!
Awatar użytkownika
mr_brightside
Posty: 21
Rejestracja: 1 sie 2010, o 17:53

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: mr_brightside »

nie wiem czemu szkoła nam tak ułożyła, ale w drugiej klasie miałam 4 chemie tygodniowo plus jedna dodatkowo czyli 5, czyli sporo.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: chevelle »

Sorymina exilim, dziękuję
Z tą chemią to jakoś dziwnie jest. w 1 klasie miałam 2, w 2 miałam 3 i teraz też 2. Myślę, że powinny być 3, no ale dyrektor wie lepiej Sorymina, współczuję WOKu - to chyba najnudniejszy przedmiot jaki istnieje i nie wiem jak ja przeżyłam te lekcje i jakim cudem wyszłam na 4 na koniec roku
Cieszy mnie niezmiernie fakt, że jest tylko 1 geografia w tygodniu (+ wychowawcza, ale myślę, że pani nam podaruje i nie będzie drugiej geografii ).
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: Leneah »

Ja mam 3 biologie standardowo w tym roku (+ kółko, które jeszcze musimy gdzieś w plan wepchnąć), 4 chemie, 3 maty, 5 polskich, 1 wos, 1 hista, wok (!),gegra mi na szczęście już odpadła.

Najwyższy czas wziąć się porządnie do roboty, żeby potem nie zarzucać sobie, że można było, ale się nie chciało P

Głowa mi już odpoczęła przez 2 miesiące więc teraz musi przyjąć spore partie materiału

Życzę wszystkim innym tegorocznym maturzystom powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu!
Awatar użytkownika
withi_as
Posty: 465
Rejestracja: 25 sie 2010, o 06:00

Re: matura 2011 na wakacjach - jak się przygotowujecie?

Post autor: withi_as »

Uh, ja też mam 6 polskich + godzina wych z polonistką, ale u mnie tych lekcji lekcjami nazwać nie można. Powiem inaczej - według mnie to ja mam 7 godzin wychowawczych tygodniowo

Też planuję chodzić na fakultety, które będzie prowadzić moja cudowna pani, która mnie teraz uczylt 3 Oni będa powtarzać pewnie od początku, czyli od prokariontów, a ja sobie to będę utrwalać, co zrobiłysmy na wakacjach.

I tez kończę wcześniej, mam bodajze tylko 27 lekcji i cztery razy na 7:10 (co mi sie baardzo podoba ) a z reguły mam po 4,5 max 6 lekcji dziennie, wiec jest okk.

Graty zax ) Ja jeszcze nie jestem : (
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości