Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Marianne »

Sorbinian potasu pisze:A jeżeli w tym roku nie pisałam fizyki to czy w przyszłym mogę ją zdawać?
Na pewno! Też tak robię
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Wanna »

Ja troche nie na temat - chcialam jeno zakomunikowac, ze bylam dzisiaj w swoim liceum i rozmawialam z wicedyrektor, ktora powiedziala, ze pisanie matury w innej placowce jest mozliwe. W tym celu musze skontaktowac sie z OKE Wroclaw (tam wlasnie chcialabym przystapic do egzaminu), wiec oczywiscie tak uczynie Oby sie udalo! To taka informacja dla osob, ktore myslaly takze o takim rozwiazaniu
Ajajaj, wlasnie wrocilam z obozu i jestem bardzo zmeczona, ale jednoczesnie rozpiera mnie energia, motywacja wyplywa mi uszami, od jutra wracam do powtorek
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: vuze »

Wanna, naładowałaś akumulator to trzeba na maxa wykorzystać!
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Marianne »

Wanna, jak zmęczona, to znaczy, że obóz udany, a teraz z radością znowu przystąpisz do (na przykład) roślinek z biologii
Ja właśnie od kilku dni już powtarzam, codziennie troszkę więcej i powoli przyzwyczajam się do powrotu nauki od rana do nocy ]
Jestem ciągle trochę podłamana tym, że rok w domu i znowu te same tematy będę przerabiać, ale jestem już z tym prawie pogodzona P W każdym razie chyba nie będzie nam tak ciężko, bo już to przerabialiśmy Zaczęłam od biochemii i pamiętam ją dobrze. Boję się tylko fizyki, która będzie całkowitą nowością. wkrótce przychodzi mój korepetytor i zobaczy, że nic nie umiem, a w rok mam się nauczyć ] Będzie ciężko.
Awatar użytkownika
savannah
Posty: 40
Rejestracja: 17 sie 2010, o 13:04

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: savannah »

Marianne pisze:Wanna, jak zmęczona, to znaczy, że obóz udany, a teraz z radością znowu przystąpisz do (na przykład) roślinek z biologii
Ja właśnie od kilku dni już powtarzam, codziennie troszkę więcej i powoli przyzwyczajam się do powrotu nauki od rana do nocy ]
Jestem ciągle trochę podłamana tym, że rok w domu i znowu te same tematy będę przerabiać, ale jestem już z tym prawie pogodzona P W każdym razie chyba nie będzie nam tak ciężko, bo już to przerabialiśmy Zaczęłam od biochemii i pamiętam ją dobrze. Boję się tylko fizyki, która będzie całkowitą nowością. wkrótce przychodzi mój korepetytor i zobaczy, że nic nie umiem, a w rok mam się nauczyć ] Będzie ciężko.
ja tak samo już zaczelam nauke i znowu te mysli a jak sie nie dostane? nadal jestem zalamana trochę ale już mi to mijaa powoli
boję się, że nauczę się tej bioli bez głowy jak to mój wychow był w zwyczaju mówić haha
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

Ja też sobie myślę że znowu przechodzić rekrutację i stres. I jak mi się nie uda i te sprawy Ja zaczynam od jutra powtarzać zaczynam od komórki. Boję sie że nie dam rady.

Przerażona rokiem w domu.
Smutno mi :):)
Awatar użytkownika
emeelyana
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2010, o 17:10

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: emeelyana »

Kurcze wy już zaczynacie powtarzać, a ja tylko zmusiłam sie do zrobienia planów powtórek i na tym koniec.
Melka, nie smuć się, przecież to oczywiste ze się wszyscy dostaniemy na medycyne jeden po drugim!
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Catarina »

Fakt jeszcze liczę na to, że ten 1 pkt spadnie i się dostanę, ale gdzieś z tyłu głowy siedząca myśl, że będę poprawiać to mnie przeraża. Nie idę na inne studia, więc w domu, bez znajomych, którzy przeżywają to co ja, bez szkołyto będzie straszne. Chociaż myślę, że się uda poprawić, bo na naukę jest bardzo dżo czasu. I w pewnym stopniu to, że już pisaliśmy maturę jest dla nas ułatwieniem. Może następnym razem nie stracę tyle czasu na bzdury tj. stres.

Trzeba myśleć pozytywnie
.i zrobić jakiś plan działania.
Ja się zmuszę do ruszenia dopiero od 1 października
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

emeelyana, dzięki że tak myślisz :*
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

A kiedy zanosicie deklaracje? Bo ja chyba w poniedziałek pójdę do szkoły.
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: eMKa »

Wiecie może, gdzie w internecie można znaleźć deklarację maturalną dla poprawiających w 2011?
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

eMKa, właśnie też chciałam ją wydrukować ale nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Wanna »

[at]Catarina, nawet jesli nie spadnie o 1 punkt (a szczerze wierze, ze jeszcze sie dostaniesz), to nie przejmuj sie tym rokiem w plecy Twoi znajomi nie beda przezywac tego, co Ty, ale za to tutaj zawsze znajdziesz kogos w podobnej sytuacji. To moze marna pociecha, ale zawsze jakas
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości