Farmacja -Sosnowiec 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: lenkaa1 »

eh no to widocznie wszędzie tak jest. zagubiona90, dzięki za odpowiedź Na pewno jesteś we wszystkim dobrze zorientowana bo studiowałaś na tym samym wydziale Można sobie wybrać na jakie zajęcia wf chce się chodzić? U mnie na położnictwie niestety narzucili wszystkim to samo.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: zagubiona90 »

lenkaa1, niestety jest narzucone grupie i nie możesz tego zmienić można dostać basen, siłownie albo sale gimnastyczną
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: lenkaa1 »

Z tych trzech chyba najbardziej by mi pasował basen, i to najlepiej jeśli chodzi o ten na Żeromskiego a nie na Klimontowie, bo będę miała blisko do domu
kizia006
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2010, o 17:13

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: kizia006 »

Hej! A mam takie pytanie i bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź:) czy jezeli nie studiowałam żadnego medycznego kierunku tylko chemię stosowaną na PWSZ to istnieje możliwość przepisania czegokolwiek W sumie to trochę przedmiotów mi się powtarza. Z góry bardzo dziękuję:)
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: zagubiona90 »

kizia006, to zależy jaki miałaś program i ile godzin danego przedmiotu ale obawiam się że możesz mieć kłopoty z przepisaniem wf Ci w połowie przepiszą na pewno. A jakie przedmioty Ci się powtarzają?
infante
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2009, o 18:52

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: infante »

Witam)
wie ktoś może coś na temat akademików? kiedy będzie wiaodmo kto dostał czy coś? strona sumu jest dla mnie jakaś nieczytelna.
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: MarX »

kizia006 pisze:Hej! A mam takie pytanie i bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź:) czy jezeli nie studiowałam żadnego medycznego kierunku tylko chemię stosowaną na PWSZ to istnieje możliwość przepisania czegokolwiek W sumie to trochę przedmiotów mi się powtarza. Z góry bardzo dziękuję:)
Jesli przedstawisz program to raczej matematykę Ci przepiszą. Tylko na początku roku pójdź na katedrę się spytać. No i połowe wf )

[at]

W zeszłych latach dowiadywaliśmy się niecały tydzień przed początkiem roku. W tym roku kierowniczka mówiła,że mają zrobić z tym porządek i wyniki zę mają być na początku września. Dzwoń na dział socjalny Śumu. Ja mieszkałem dwa lata na akademiku, ale w tym roku uciekłem, bo podwyżki mają być. Jak masz daleko(powyzęj 100 km) to raczej dostaniesz )
blue_grasss
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2010, o 10:20

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: blue_grasss »

zagubiona90 dzięki za odpowiedź odnośnie książek
kizia006
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2010, o 17:13

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: kizia006 »

Wielkie dzięki MarX
infante
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2009, o 18:52

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: infante »

dziękuje MarX) a mógłbyś powiedzieć coś na temat standardów akademickich?:)
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: MarX »

hmm. mały pokoik 2,5x4 na oko. Dwa łóżka, jeden regał, jedna szafa. umywalka w pokoju. łazienki na korytarzu z prysznicami dwie na piętro. Płaciłem 350 zł, teraz ma być podobno 400 zł. No te 350 zł było na granicy opłacalności już niestety Jak będziesz w Sosnowcu to wstąp do akademika, żeby Ci pokazali przykładowy pokój.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: zagubiona90 »

MarX, Ty zwolnienia z przedmiotów załatwiałeś na początku roku czy wystarczy po pierwszym wykładzie? Mam nadzieję, że ta druga wersja jest prawidłowa

400 zł za akademik?! Ich chyba powaliło
plazmid
Posty: 243
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:45

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: plazmid »

czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy warto wynajmować pokój w akademiku? ile kosztuje taki 2 , 3 osobowy ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości