progi punktowe w CM bydgoszcz

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Mihhu »

A czy to ?wiadectwo musi by? z?o?one osobi?cie? Mam jakie? 8 godzin samochodem
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Kirsten »

pyra pisze:zdaje si?, ?e podobnie jest i w Poznaniu, tzn. po og?oszeniu I listy nawet je?li jest si? tylko na rezerwie trzeba z?o?y? ?wiadectwo, by by? wzi?tym pod uwag? w dalszej rekrutacji.

wybiera si? jeszcze kto? z Was do Bydgoszczy na lekarski? ja z?o?y?am w?a?nie tam i do Poznania. nie ukrywam, ?e lepsza jest ta druga opcja, ale wynik raczej nie pozostawia mi z?udze?:| mam 167pkt i cich? nadziej? na Bydgo.
Kandydaci startuj?cy na lek w Poznaniu je?li nie s? zakwalifikowani do Poznania to nie dostarczaj? ?adnych dokumentów, nawet jesli sa na liscie rezerwowej, nie tyczy si? to kandydatów na stome i farmacje na tamta uczelnie. Wyt?umaczy?o to pare osób w w?tku z Poznaniem, zainteresowani niech zajrz?
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: asiula9222 »

Nigdzie nie umiem znale progów na lekarski w Bydgoszczy w tym roku. Móg?by mi kto? poda?. Bardzo prosz?. Szukam i szukam ,a znale nie mog?.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

[Link] progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Mihhu »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości